Помни жертвите! Помни убийците!

От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Хаха, това беше забавно.

За мен е празник защото нямаше да ме има ако не беше 9ти.

Така като гледам 5-10 човека леаете тука. Я кажете какво са ви взели поне да е ясно защо лаете
Взеха ни държавата. Еб@ха ни мамата на народното съзнание. Всичко което се случва днес е следствие на тази дата.

А дали е щяло да те има, да не би да си дете на революцията? :-o
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Може да е роден, или пък правен на тази дата.
Иначе, това е една от най-черните дати в историятани.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

или пък правен на тази дата.
Ако е това, дано актът на революционна плам е бил доброволен :shock::D
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Между другото мен въобще не ме учудват такива момчета като бобидигитал, тъй като днес радио Фокус пусна песента "Ние сме на всеки километър", което не знам как да го коментирам. Представям си какво е било в душите и сърцата на хората, чийто роднини са били избити от комунягите, само защото са имали различно мнение...

К`во беше... в името на народа!
 
Последно редактирано:
От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Взеха ни държавата. Еб@ха ни мамата на народното съзнание. Всичко което се случва днес е следствие на тази дата.

А дали е щяло да те има, да не би да си дете на революцията? :-o
Хаха мене не ако бях правен на тази дата сигурно щях да съм най стария предприемач във форума. Както тогава и сега сте доста малка част тези които лаете. Като ви гледам нямате 10 човека на фона на членската маса нямате и 1 процент, толкова са били и тези дето са живели добре преди девети. хайде наздраве
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

То затова умни хора малко, ама общи работници с лопати да ги ринеш. :D Ти така ли взимаш решенията във фирмата си? Пускаш анкета на служителите си и приемаш за правилен по-масовия отговор?

Какво е комунист? Това е човек, който чете Маркс и Ленин. А какво е антикомунист? Това е човек, който разбира Маркс и Ленин.
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

То затова умни хора малко, ама общи работници с лопати да ги ринеш. :D Ти така ли взимаш решенията във фирмата си? Пускаш анкета на служителите си и приемаш за правилен по-масовия отговор?

Какво е комунист? Това е човек, който чете Маркс и Ленин. А какво е антикомунист? Това е човек, който разбира Маркс и Ленин.

Виж сега винаги е добре да чуеш повече мнения. Комунист е човек който иска всички да са добре. Кажи дядо ти защо са го убили?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Е не знам кой го е срам в случая. :oops:

Пиша ти от Плевен, драги Ванка.
Помниш ли кагда пришол със танка?
Беше млад, но се държеше мъжки.
Зарази семейството ми с въшки…

Взе на мама златните пендари
и дори галошите ми стари.
Помниш ли, как кушаше картошки?
Наконец забърса три кокошки.

После си преспал със какa Сия
и изпил си всичката ракия.
А след време чухме и мълвата,
че си гръмнал тате във главата!

Длъжен бях да те обичам, Ваня.
Даже кръстих дъщеря си Маня.
Залъкът си давахме насила
на Русия – тая дива сила.

После цели девет петилетки
грабихте уран и руди редки.
Грабихте и жито, папироси…
Зарад тебе ходим голи-боси!

Дружбата ни беше “свята”, “чиста”.
Ние всички хранехме танкиста.
А пък ти ни пазеше със танка
и ни взе последната луканка…

Пазеше и немците, и чехите.
Ние тук възпявахме успехите.
С паметник стърчиш ни на главата
и скверниш небето и земята.

Радой Ралин
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Виж сега винаги е добре да чуеш повече мнения. Комунист е човек който иска всички да са добре. Кажи дядо ти защо са го убили?

Резултатът е обаче че всички са зле с изключение на висшите комунисти.

:lol: :lol: :lol:

И комунистът разстрелва несъгласните - което някак си противоречи на "иска всички да са добре".

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Виж сега винаги е добре да чуеш повече мнения. Комунист е човек който иска всички да са добре. Кажи дядо ти защо са го убили?

Ти май си тотално в грешка!
Комунист е човек, който иска само той да е добре като вземе парите на друг, който ще продаде и майка си само за да изпълни това.
А целият комунистически строй това и роди всякакви форми на скатавки и как и какво да можеш да гепаш от предприятието за лични нужди ... принципа ние ги лъжим че работим те ни лъжат, че ни плащат от къде е дошъл?
 
Последно редактирано:
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Плюс това комунягите нямат фантазия.

Фирма за Уеб Дизайн купува имот за 8.5 милиона лева.

https://offnews.bg/news/Ikonomika_59/Firma-s-3-leva-kapital-kupi-Diplomaticheskiia-klub-v-Boiana_635658.html

Синът на Първанов, който се занимава с уеб дизайн купува хотел за 7.6 милиона.

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2015/08/02/2584196_sinut_na_georgi_purvanov_stana_sudrujnik_v_hotel/


Нулева фантазия просто.

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Виж сега винаги е добре да чуеш повече мнения. Комунист е човек който иска всички да са добре. Кажи дядо ти защо са го убили?
Стига бе Бобка, дай по-сериозно. Не може това да ти е определението за комунист.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Да за всичко са виновни комунистите . А в другите държави защо не е така?

Сериозно ли го мислиш?
Gy4bJ3t.png


Да си чувал за пражката пролет? Но никога няма да чуеш за каквато и да е пролет в БГ за него период, освен редица селски въстания през следващите няколко години от 44-та.
Няма как да чуеш за каквото и да е след като тук просто са избивали всичко що е дейно за сметка в другите странни. Цифрите по-горе са красноречиви.
Въпросът защо сега сме по зле от всички др страни в ЕС? Отговорът го търси в липсата на каквото и да е лустрация и че всички деца на ДС-то са на власт а и все още има такива като теб който честят окупацията като празник и още повече, който милеят за него време как са лешперствали и крали.
Преди години бях в Чехия, там знаят руски, но им е по достойнството да го говорят(по възрастните) защото нямат топли чувства към комунизма и всичко руско се свързва с това.
 
Последно редактирано:
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Руският език всъщност е и доста гаден, дори да не беше въпрос на достойнство пак е неприятно да го говориш.
 
Re: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Да за всичко са виновни комунистите . А в другите държави защо не е така?

А защото според теб всички от източна германия са бягали в западна и затова вдигат твоите братя стената, че иначе никой няма да остане.
 

Горе