Помни жертвите! Помни убийците!

От: Помни жертвите! Помни убийците!

Аз ги броих един по един хората, които са против твоето мнение и не са 5 а 10 човека. Ако искаш списък мога да ти направя.

И ми е интересно колко човека искаш да ти кажат, че мислиш престъпно, за да се осъзнаеш какви ги дрънкаш?

Другото е, че много от потребителите са със здрави нерви и не искат да отговорят на просташката ти провокация!

С това се изчерпва моето присъствие в темата, защото ме избива на вулгаризъм, а аз не съм такъв човек.

Я по добре си почини и без това няма какво да кажеш.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Колеги тези програмисти дето пишат opesource и си дават труда безплатно комунисти ли са?
Opensource-a се прави доброволно Бобка, а не по задължение. Едно е да правиш нещо доброволно, а съвсем друго е да те принудят да го правиш.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Я по добре си почини и без това няма какво да кажеш.

Аз каквото имах да ти кажа, ти го казах. Не смятам да си хабя времето, за да се занимавам с такива нагли хора като теб.
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Аз каквото имах да ти кажа, ти го казах. Не смятам да си хабя времето, за да се занимавам с такива нагли хора като теб.

Ок. Надявам се че ще спиш по добре тази вечер. На тебе какъв ти е случая дядо ти какъв е бил?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Opensource-a се прави доброволно Бобка, а не по задължение. Едно е да правиш нещо доброволно, а съвсем друго е да те принудят да го правиш.

Чудех се как се казват хора които си дават труда за благото на всички. Аз така го разбирам комунизма. Поздрави и наздраве.

А кой е бил принуден не знам за какво говориш.
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Ок. Надявам се че ще спиш по добре тази вечер. На тебе какъв ти е случая дядо ти какъв е бил?

Мога да ти кажа какъв е бил дядо ми но само тет-а-тет.
 
От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Мога да ти кажа какъв е бил дядо ми но само тет-а-тет.

Хаха нали знаеш тъпака като няма какво да каже налита на бой дреме ми на патката за тебе просто се чудех защо си толкова озлобен. Сега ми е ясно че просто си тъп
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Хаха нали знаеш тъпанар като няма какво да каже нали така на бой дреме ми на патката за тебе просто се чудех защо си толкова озлобени. Сега ми е ясно че просто си тъп

Кой е казал, че ще се бием? Питаш ме нещо, но искам да ти го кажа като се видим да дискутираме политиката. Аз съм против насилието на 100%.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Тук хората не могат да осъзнаят, че Народният съд не е от комунистическия манифест :lol::lol::lol::lol::lol::lol:, НАРОДЕН СЪД ИМА НАВСЯКЪДЕ В ЕВРОПА СЛЕД ВСВ !
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Кой е казал, че ще се бием? Питаш ме нещо, но искам да ти го кажа като се видим да дискутираме политиката. Аз съм против насилието на 100%.

Нали дискутираме тука. Рядко се срещам с хора от форуми.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Тук хората не могат да осъзнаят, че Народният съд не е от комунистическия манифест :lol::lol::lol::lol::lol::lol:, НАРОДЕН СЪД ИМА НАВСЯКЪДЕ В ЕВРОПА СЛЕД ВСВ !

Това пък какво трябва да значи? Ние говорим за "Народния съд" инициаран от червените терористи 1944-1945 година. Убийства извършени в името на народа!
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Нали дискутираме тука. Рядко се срещам с хора от форуми.

Това ти е грешката, защото винаги можеш да срещнеш добри хора, с които да станеш приятел.

Аз съм ходил неведнъж на срещи с хора от форума, нито сме се карали, нито сме се били.

Е вярно е, че понякога прекаляваме с пиенето, но то си идва някак естествено.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Чудех се как се казват хора които си дават труда за благото на всички. Аз така го разбирам комунизма. Поздрави и наздраве.

А кой е бил принуден не знам за какво говориш.
Забележи, те си дават част от труда с нещо, което им доставя удоволствие. А при комунизма ще ти вземат компа и ще те накарат след това да кодиш на него, за да ти продват програмите. Ти можеш да разбираш комунизма по някакъв утопичен начин, но в действителност нещата не са се случили така. Защото първо хората не са си давали труда доброволно, а са били принудждавани, второ собствеността им е била отнета. И с това ли си ок?
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Това пък какво трябва да значи? Ние говорим за "Народния съд" инициаран от червените терористи 1944-1945 година. Убийства извършени в името на народа!

Добре, защо Рузвелт и Чърчил също настояват да има народен съд, те нали са демократи ?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Добре, защо Рузвелт и Чърчил също настояват да има народен съд, те нали са демократи ?

А защо сравняваш Рузвелт и Чърчил с Кимон Георгиев? :shock:
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

А защо сравняваш Рузвелт и Чърчил с Кимон Георгиев? :shock:

Нищо не сравнявам. По твоята логика можем да казваме , че Народният съд е иницииран от американците ?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Забележи, те си дават част от труда с нещо, което им доставя удоволствие. А при комунизма ще ти вземат компа и ще те накарат след това да кодиш на него, за да ти продват програмите. Ти можеш да разбираш комунизма по някакъв утопичен начин, но в действителност нещата не са се случили така. Защото първо хората не са си давали труда доброволно, а са били принудждавани, второ собствеността им е била отнета. И с това ли си ок?

Не мога да се съглася. И двата случая се работи за благото на всички. Това е разковничето. Не съм съгласен и че е по принуда. Вашите по принуда ли са ходили на работа?
 
От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Нищо не сравнявам. По твоята логика можем да казваме , че Народният съд е иницииран от американците ?

Не се опитвай да извърташ нещата. Става дума за народния съд в България 1944-1945 година, в който са избивани хора в името на народа. Мачкали са наред, убивали са млади мъже, които са били отдадени на каузата България. Тук говорим за терористичен акт, а не за политически преврат. Между другото терора е едно от оръжията на комунизма, както вероятно знаеш.
 
От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Не се опитвай да извърташ нещата. Става дума за народния съд в България 1944-1945 година, в който са избивани хора в името на народа. Мачкали са наред, убивали са млади мъже, които са били отдадени на каузата България. Тук говорим за терористичен акт, а не за политически преврат. Между другото терора е едно от оръжията на комунизма, както вероятно знаеш.

Какво изкривявам, ти знаеш ли за какво е Народният съд ?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Какво изкривявам, ти знаеш ли за какво е Народният съд ?

На твоите въпроси няма да отговарям, защото си ми много под нивото. Пределно ясно ми е какво е народен съд и защо ти ми се пенявиш тука за американците и така нататък.
 

Горе