Помогнете за име на сайта ми :)))

От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Заето е, но 24sport.org е свободно. Мислех, че в namecheap предложенията отстрани са свободни, но се оказа, че не е така.
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Има и доста други варианти, но това е доста добро име. Може нещо от рода на bgsport или futbola24
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Наистина не съм запознат и се чудя колко мога да си докарвам на месец със сайт от сорта на спорта.бг или уинър.бг :p Не съм наясно с афилиейт програмите или гоогле адсенс :)
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Е ти ни накара да измисляме име, а сега казваш, че не знаеш кое и как да направиш :)
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Наистина не съм запознат и се чудя колко мога да си докарвам на месец със сайт от сорта на спорта.бг или уинър.бг :p Не съм наясно с афилиейт програмите или гоогле адсенс :)

Е те тези сайтове печелят доста, но са инвестирали някоя друга хилядарка и екипа им не се състои от един човек :).
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

SportingZone.com не е лошо но като видях цената понеже го водят premium и се оплаших SportingZone.com
is a Premium Domain Name and is available for $4,800.00* но .net е свободно. Някой от колегите избройха много хубави домейни, аз се сетих само за zoneofsport.com
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

zonasport е добре но е заето колега.
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

zaspotra.com :)

Засичайте време за реакция (рег.)
 

Горе