Помогнете за оптимизация

fomalstar

New Member
www.bgweed.com кажете как да го оптимизирам добре за сега съм го добавял в бг директории ,а и няма др такъф предполагам че ще излезе на челни позиции с тази тематика.
 
От: Помогнете за оптимизация

Първо си оправи правописа, някакъФ не се пише с Ф, а също и такъФ. "Ние не правим някакъф вид разпостранение" - пиши си нещата първо в WORD с включен граматичен редактор и така няма да допускаш тези грешки. Не е зле още оп първа страница да се разбира за какво е сайта - така като отвориш се виждат някакви снимки на треволяци, но докато разбера че се продават семена от марихуана, доста се чудих какво е това.
 
От: Помогнете за оптимизация

Значи на началната страница да напиша публикация като увод.Нещо като Добре дошли този сайт е за ... ,и т.н. изкажете още мнения :)
 
От: Помогнете за оптимизация

Статията задължително я сложи, да се разбира за какво става дума и за какво е сайта. Сложи и етикети, линк лист с видовете семена и още ако се сетиш нещо отстрани, че е много празно и грозно. :)
 
От: Помогнете за оптимизация

Така е по-добре ама ти напушен ли си го писал текста:D

Интервала се слага след препинателните знаци(, . ! ?) не пред тях. Сложи пред "които" запетая и тази я махни от тук-"снимки ,и игри" и "амстердам" е с главна буква. :)
 
От: От: Помогнете за оптимизация

Така е по-добре ама ти напушен ли си го писал текста:D

Интервала се слага след препинателните знаци(, . ! ?) не пред тях. Сложи пред "които" запетая и тази я махни от тук-"снимки ,и игри" и "амстердам" е с главна буква. :)

:lol: набързо го пиша и не мисля мн мн.Ще го оправя :)
 
От: Помогнете за оптимизация

Ще те окошарят ми се струва. Това е незаконно :mad:.
 
От: Помогнете за оптимизация

кое му е незаконното не разбрах :)
 

Горе