Помогнете ми да избера?

CM-Design

Member
Надявам се, че темата не е против правилата. Графичен дизайнер съм и съм пред смяна на логото, но искам мнениетo на широката аудитория, за това кое лого би се възприело най-добре?

 
От: Помогнете ми да избера?

Ами ако ще ползваш логото за уебсайт, погледни си дизайна и виж какви цветове се ползват и избери това лого, което ще е най-подходящо. Като дизайнер ще го усетиш веднага ;) Ако все още нямаш дизайн и искаш първо логото да избереш, то тогава заложи на цветното.

Аз имам предложение ..
8336231O.jpg

Може да размениш цветовете или да избереш други. :)
 
От: Помогнете ми да избера?

Облачето е готино допълнение, но иначе и аз съм за последния дизайн.
 
От: Помогнете ми да избера?

Благодаря за мненията, все още нямам сайт и затова имам свобода от към цветове, а и логото винаги може да се използва едноцветно.
Като цяло и аз се колебая, без облака е по-сериозно, но без цвят и при правене на визитки и други материали, бих бил ограничен от към цветове.

 
От: Помогнете ми да избера?

Готино е,че виждаш нещата по-различен начин. Смисълът е в това, да се отличаваш и да придадеш някакъв смисъл на надписа след иконката.
 
От: Помогнете ми да избера?

С облака има послание Stairway to Heaven

@CM-Design не мислиш ли, че тази тема работи срещу теб. Ти не можеш да решиш кое е добро, а се очаква да изработваш лого за клиентите си.
 
От: Помогнете ми да избера?

Смея да твърдя, че портфолиото ми говори достатъчно, за това какви са уменията ми в лого дизайна. При мен винаги е по-лесно да направя нещо за някой друг, да избера нещо за някой друг, от колкото за себе си, дори да става дума за дрехи, храна или каквото и да е. Много по-лесно е да дадеш мнение на някогоо, от колкото да вземеш решение сам за себе си.
 
От: Помогнете ми да избера?

Тази пещ с комин на ТЕЦ, с пушека отгоре, или без, е доста анти еко.
Стълбата е ясна, и добра идея, но този кръг около нея какво трябва да говори?
 
От: Помогнете ми да избера?

Има за цел да покаже, как излизаш от рамката и поглеждаш по различен начин.
 
От: Помогнете ми да избера?

С тая стълба и облак по ми блъска на метеорологическа станция.
 

Горе