Помогнете при избора!

onegeorgiev

Member
Препоръчайте ми добра и качествена хостинг компания (чуждестранна), която хоства в Европа и поддържа PHP 7, MySQLi и сайта ми ще зарежда нормално от България. :)
 
От: Помогнете при избора!

Никой ли в БГ не е чувал за siteground, имат сървъри в Амстердам Лондон Америка и на много други места, компанията е българска, но са ( според мен ) едни от най-добрите в света
 
От: Помогнете при избора!

И аз ще съм благодарен ако споделите мнения за читава чуждестранна хостинг компания. В момента ползвам услугите на ipage.com. Сайтът ми е на споделен хостинг с между 1000-2000 уникални посещения на ден и до 10 000 отваряния на страници. Нещо обаче на съм доволен от тях и местя да се местя някъде другъде, но се притеснявам да не сгреша. Очаквам вашите предложения за хостинг в чужбина.
Предварително благодаря! :)
 
От: Помогнете при избора!

Извинявам се ама отговорът е под носа ни: coolicehost.com - рекламите се въртят в Предприемача, админът е собтсвеник на компанията, хостсва в Европа и Северна Америка и предлага наистина интересна услуга VPS Hybrid
 
От: Помогнете при избора!

Coolicehost - на един от администраторите на форума е От близо 2 години съм там. Супер доволен съм. Без забележка.
 
От: Помогнете при избора!

Hosting is the crucial step for the success of your online venture – whether it is a personal blog or a corporate website. Choosing a hosting service is the most important decision that take in order to achieve a fully-functional website. It is essential to choose the right host for website otherwise all your hard work could be wasted, or lost.

Know more at, https://www.milesweb.com/blog/what-to-consider-before-selecting-the-right-hosting-provider/
 

Горе