Помощ за АБВ?

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте,
Забравил съм си паролата за пощата и след като кликна на "Забравена парола", от няколко компютъра, с обновен Джава скрипт и т.н и т.н. ми изписва "Грешка при обработването на заявката, опитайте пак". И това само за тоя мейл. Като въведа останалите мейли за възстановяване на паролата ми излиза както трябва.
Помогнете ми, какво да правя?
 
От: Помощ за АБВ?

Не ти трябват спецове, а лична карта на собственика на мейла и билетче за градския трранспорт до офиса им тук в София.
 
От: Помощ за АБВ?

Не ти трябват спецове, а лична карта на собственика на мейла и билетче за градския трранспорт до офиса им тук в София.

И че какво ще помогне личната карта, като се е бъгнал целия мейл?
При положение, че проблема е в тях, може и цялата поща да ми се изтрие утре - пак ли трябва да ходя до там с лична карта да им обяснявам глупости.
И все пак - къде се намира офиса им?
 
От: Помощ за АБВ?

Не ти трябват спецове, а лична карта на собственика на мейла и билетче за градския трранспорт до офиса им тук в София.
Питай го първо дали има лична карта :D
 
От: Помощ за АБВ?

Аз ти казвам какво трябва да се направи, ти тъпчеш на едно място, все едно Господ ще слезе на земята за да ти реши проблема. Е няма как да стане, а като гледам и не си достатъчно технически грамотен за да слагаш етикет "проблема е в тяхната система" . Ето ти адрес: http://www.netinfocompany.bg/contacts И като ти е толкова важен мейла и всичките логин данни, ползвай специализиран софтуер за съхранение на пароли. Има в нета достатъчно. Ако съм на твое място не бих разчитал на мозъка си за нищо, камо ли да помни пароли, за "Важни" мейли.
 

Горе