Помощ за въпрос за paypal

DonMakaveli

Well-Known Member
Значи, имам преводи от преди 10 дни, които все още не са отразени в картата ми
Ето и снимка на преведените пари, защо седят в тази графа? Да не би да трябва нещо да направя за да отидат тези пари от тази графа в картата ми?
 

Прикачени файлове

  • zapis.JPG
    zapis.JPG
    27 KB · Преглеждания: 36
От: Помощ за въпрос за paypal

ЗДа не би да трябва нещо да направя за да отидат тези пари от тази графа в картата ми?

Точно така. В момента парите ти са в PayPal. За прехвърлянето в картата ще ти вземе пари - виж тарифите (щрака се на връзката Fees за да ги видиш).

Много по-изгодно е изобщо да не теглиш парите (ако са малки суми) - вместо това може да ги похарчиш - напр. за хостинг, домейн и т.н.
 
От: Помощ за въпрос за paypal

А сега идва въпроса как да ги изтегля от Pay Pal ?
 
От: Помощ за въпрос за paypal

с дебитна карта виза електрон например. трябва да си я регистрирал в paypal и да си я оторизирал за разплащания. такива суми обаче е по-добре директно да похарчиш в нета, отколкото да трансферираш към БГ.
 
От: Помощ за въпрос за paypal

с дебитна карта виза електрон например. трябва да си я регистрирал в paypal и да си я оторизирал за разплащания. такива суми обаче е по-добре директно да похарчиш в нета, отколкото да трансферираш към БГ.
Е да , знам, че ще ми вземат комисионна за превода, но искам да си прибера парите в картата, но незнам как...
 
От: От: Помощ за въпрос за paypal

Е да , знам, че ще ми вземат комисионна за превода, но искам да си прибера парите в картата, но незнам как...
Отговорих ти, а и в PayPal пише. Ако нещо не ти е ясно питай.
 
От: Помощ за въпрос за paypal

Не знам точно каде в Pay Pal да търся... Точно това ми е проблема... Просто не го намирам
 
От: Помощ за въпрос за paypal

Първо регистрирай карта в PayPal.
 
От: От: Помощ за въпрос за paypal

Първо регистрирай карта в PayPal.
Регистриал съм карта, преведени са ми вече пари, и седат в акаунта ми в Pay Pal вече над 2 седмици, сега реших да си прибера парите в картата, но не знам от каде да ги прехвърля, акаунта ми е Premier
 
От: От: От: Помощ за въпрос за paypal

Регистриал съм карта, преведени са ми вече пари, и седат в акаунта ми в Pay Pal вече над 2 седмици, сега реших да си прибера парите в картата, но не знам от каде да ги прехвърля, акаунта ми е Premier
От главното меню: Withdraw->Withdraw funds to your card
 
От: Помощ за въпрос за paypal

Голям въпрос повдигна за 10 долара. :)
 

Горе