Помощ за избор на лаптоп

От: Помощ за избор на лаптоп

Аз пък HP повече няма да си взема, 2 съм имал и двата не стават ... 2ма приятели също имат и при тях проблеми. Имах едно benq - ок е, имам и 2 сонита - много добре са. Сега си мисля един apple да си взема, че ми писна от експерименти. На повечето батериите се скапват след година, особено на HPтата ми ...
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Може да прозвучи като реклама ама то е само защото е така :) http://www.laptopexpert.org + безплатна чанта за всички потребители на предприемач :)
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Голяма грешка ще направиш ако вземеш HP с процесор на AMD, голяма. Добра приказка не съм чул за тях. С Intel-ски процесор биват горе-долу, ама с AMD, нееееееееееееее!
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Аз бих ти препоръчал ТОВА
Има го и същия модел но със врадено видео,
него не го взимай ,търси точно този от линка,
Проблема е че много трудно се намира.
Навсякъде е с изчерпани количества.
Много добра машинка просто класика.
Намирам го в наличност само ТУК
 
От: Помощ за избор на лаптоп

HP има още мн минуси греят, механични проблеми мн често пантите на капаха се чупят и др. минал съм през IBM, Vaio, HP и в момента съм със SONY и ASUS. Асуса го взех защото ми трябваше втори лаптоп и взех преди година този много съм доволен от него. За бюджетни решения под 1000 лв мисля, че са номер 1 в момента поне в БГ. Товаря го много с часове на/над 100%, не грее palm rest-a е някав спец и е постоянно студен мн добре действа при дълга работа а не те пържи. Батерията след година+ държи 3 часа! Нямам спомен др лаптоп да съм имал след година да държи повече от час и половина. Освен моя asus няколко приятели си купиха също някой с малко повече рам и по-добър процесор, но пак са в рамките на 900лв - дизайнери, програмисти и все power users сме.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Djeims какво е мнението ти относно Vaio? От HP аз също не съм доволен. Не го препоръчвам на никой.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Като за сегашните IBM - Lenovo - само по-висок клас евтините линии не са оферта. Моето вайо е на 2 години+ в англия го взех и все още се справя с всички задачи. От приятели с вайо оплаквания нямам за сега. Конс - батерията не му е сила.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Добре че не избързах да купя оня HP..като гледам мненията. Значи, спирам да гледам HP, ще огледам предложенията от темата.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Моят лаптоп е Acer и работи чудесно.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

От един Mac по-добро няма :)

Но за хората, които няма как да си го позволят, бих препоръчал Toshiba. Останал съм много доволен, батерията ми държеше над 2 часа, и това в продължение на години. Доста стабилни машини са и си заслужават вниманието.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Ако ще е лаптоп, то да е Тошиба. Имаме 3 Тошиби, мЪде в Япония. Невероятни са, без проблеми.

Мак си е сила, ама не е рентабилна, поне за мен
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Избрах си, тези дни ще го купувам: Dell Inspiron N5010 35082
 
Последно редактирано:
От: От: Помощ за избор на лаптоп

Избрах си, тези дни ще го купувам: Dell Inspiron N5010 35082


Определено е доста интересен модел.
Аз в нета нещо не мога да го намеря като точен модел.
Защото никъде не ми излиза това 35082
Иначе като Dell Inspiron N5010 ми излиза ТОВА
Ако не те затруднява може да споделиш линк към модела със точните параметри и цената.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Рак, пишеш го това все едно все пак търсиш съвет дали да вземеш точно този топ :)
Мани го тоя дел. По-добре вземи леновото (което е почти същото..и по-добро), което е на първата страница (промо) на тоя сайт, който ти дадох по рано. 999лв е цената - перфе е!
 

Горе