Помощ за избор на лаптоп

От: Помощ за избор на лаптоп

Ето ти нещо по-добро и по евтино от това което си харесала ЦЪК
Има и още няколко ,но гледам че предпочиташ DELL.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Всъщност тоя точно който харесвам най-много е със 6 гб рам и стотина лева по-скъп. Реших да е Дел, защото имат най-голяма гаранция - 3 години. Все пак, макар че този го харесах, още се оглеждам. Искам като го купя и в следващите поне 3 години да не мисля за лаптоп.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Да, това на колегата (цъкни на ЦЪК) е по-добро... бахти кво става с цените :)
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Рак, пишеш го това все едно все пак търсиш съвет дали да вземеш точно този топ :)
Мани го тоя дел. По-добре вземи леновото (което е почти същото..и по-добро), което е на първата страница (промо) на тоя сайт, който ти дадох по рано. 999лв е цената - перфе е!

Lenovoto наистина е уникално предложение особено на тази цена ЦЪК но го дават че е изчерпан.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Наистина е така и е по-ниска цената, не виждам особена разлика в параметрите.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Супер е и той, но все пак гаранцията му е една година, а Дел го предпочитам заради тригодишната гаранция.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Ами да, гаранцията е много важна. Тогава, щом ти харесва дела взимай това от линка на колегата. Вижда ми се особено изгодно..300лв надолу е. А и е значително по-добро от "твойто", проца е i5 - доста добра резачка се очертава :)
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Така кратко и ясно ,едното е Мерцедеc-Lenovo ThinkPad корпус магнезий-титан това е вечно.
Другия Голф 2ка-DELLa ,нищо че е с 3 години гаранция.
В България DELLa идват от завода в Полша ,а не от този в Ирландия и евтините модели под 1000$ са меко казано shit.
Все пак избора си е твой ,важното е теб да те кефи.
Успех
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Делчето ми харесва, така че натам се ориентирам.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Делчето ми харесва, така че натам се ориентирам.

Идеално щом си го харесала окончателно го грабвай.
Има го и в червено и в розово идеално за жена.
Само че вземи ТОЗИ МОДЕЛ за 1079 лева е супер и процесора му е по-добър
и видео картата е по-добра хард диска му е по-голям и е на същата цена от този който показа ти.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Така, последно остава тоя модел, сега остава да видим как ще го купуваме, онлайн или офлайн.
 
Последно редактирано:
От: Помощ за избор на лаптоп

Така, последно остава тоя модел, сега остава да видим как ще го купуваме, онлайн или офлайн.

Лаптоп с AMD... недей да правиш тази грешка
Засилваш се към него заради тези 8GB RAM
4 ядрен но по слаб процесор и само 2MB кеш

  • Модел процесор
    AMD (4-ядрен)
  • Процесор
    Четириядрен AMD Phenom II Quad-Core N930 2.0GHz
  • Характеристики на процесора
    2MB L2 Cache

Погледни ТОЗИ или ТОЗИ или ТОВА

Чак сега видях че си от Пловдив ,може да видиш и ТУК
Магазина им се намира до Житния пазар на 6-ти септември ,имат доста голям избор.
 
Последно редактирано:
От: Помощ за избор на лаптоп

Хм, сега пак отново... Много е лошо нищо да не разбираш от техника, то като гледам, ако още един месец чета характеристики на лаптопи и ще мога да се кандидатирам за работа в някой магазин :) Край вече, поръчах този, с допълнителна рам памет - 1199 лв ще стане с 8 гб рам, в понеделник ще ходя да си го взема.
 
Последно редактирано:
От: Помощ за избор на лаптоп

Хах тука имало още интрига...а аз си мислех, че вече си с хубаво i5 делче :)

Забрави за амд-то. Забрави и за рамта. С 4/6/8 се тая..а и паметта в момента е най-евтина и винаги, когато си поискаш може да си я ъп-неш, въпреки, че ти обещавам, че няма да видиш разлика от 4 и 8...

Или дел-а с i5 или леновото, което ти писах по-рано.... иначе накрая скачай на един acer от 600лв и забравяш за случая :)
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Виж сега дилемата е наистина голяма.
Поставям се на твое място какво бих направил:
Колегата е прав ,рамта ти е най малкия проблем.
Този компонент се ъпгрейдва най-лесно.
Големия проблем е това АМД забрави го тотално!!!
Ако бях аз ,взимам тези двата ТОЗИ и ТОЗИ с онлайн поръчка.
И решавам кой ще бъде след като ми ги доставят у дома.
Прочети им в сайта условията ,всичко е безплатно по доставката.
Имаш и право да избираш кой да купиш на място, у вас пред куриера си избираш.
Това бих направил аз.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Е, не, така да поръчвам и да връщам не мога, съжалявам. Все пак доставката е 19 лв, не мога да набутвам така търговците. Поръчах вече, ще ми го доставят в магазин, ще ида да го видя на място.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Хм, сега пак отново... Много е лошо нищо да не разбираш от техника, то като гледам, ако още един месец чета характеристики на лаптопи и ще мога да се кандидатирам за работа в някой магазин :) Край вече, поръчах този, с допълнителна рам памет - 1199 лв ще стане с 8 гб рам, в понеделник ще ходя да си го взема.
В момента гушкам почти същия - 17-инчовата версия.
Доволна ши останеш.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Край вече, поръчах този, с допълнителна рам памет - 1199 лв ще стане с 8 гб рам, в понеделник ще ходя да си го взема.

Всичко ОК ,сaмо не ми стана ясно защо не си поръча ТОЗИ
Модела е абсoлютно същият като този който си избрала.
Едно че е по-евтин ,а и памета му е по-бърза върви на 1333MHz
Със допълнителна памет да стане 8GB цената щеше да е същата.
 
От: Помощ за избор на лаптоп

Защото този ще го взема от Пловдив, ще го видя на място, имат добри гаранционни условия и е близо.
Това както и да е, но сега ще трябва да работя само на Windows 7, защото доколкото разбрах XP не разпознавало повече от 3 гб рам? Е, това не ме бърка де.
 

Горе