Помощ за избор на фирма за СЕО оптимизиране и поддръжка

naydenoww

Member
Здравейте,
от няколко дни гледам и се чудя коя от всичките фирми да избера. Услуги много, разбирачи много, предлагане много, но не смея да се доверя на никой. Питам ви вас, ако някои може да помогне да ми препоръча фирма, която наистина си разбира от работата и прави най-доброто за клиентите си.
Благодаря предварително!
 
От: Помощ за избор на фирма за СЕО оптимизиране и поддръжка

Бих ти предложил http://seom.bg/ . Водят се като едни от първите и най-добри в SEO оптимизацията. Не вярвам да имаш проблеми с тях. Мисля, че Огнян Младенов (oggin) е един от членовете, а за него в интернет ще намериш много :)
 
От: Помощ за избор на фирма за СЕО оптимизиране и поддръжка

Препоръчвам ти да напишеш SEO Услуги и виж кой от предлагащите такива услуги къде е в класацията за самите услуги , също много важно нещо е подържаните от него сайтове на какви позиции са , и си прави извода сам.
 
От: Помощ за избор на фирма за СЕО оптимизиране и поддръжка

Мисля, че Огнян Младенов (oggin) е един от членовете...

Какъв член те гони? :lol: Оги е собственика! Освен SEOM, препоръчвам ти и Cloxy-то. ;) Те за мен са най-добрите в БГ.
 
От: Помощ за избор на фирма за СЕО оптимизиране и поддръжка

Препоръчвам ти да напишеш SEO Услуги и виж кой от предлагащите такива услуги къде е в класацията за самите услуги , също много важно нещо е подържаните от него сайтове на какви позиции са , и си прави извода сам.

По-голяма глупост не съм чувал от това, сериозно.
 

Горе