Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

erotic

New Member
Здравейте,имам известни затруднения относно качването на една демо версия на cs cart,незнам как точно да я кача и инсталирам на сайта си.Причината се крие в това,че разбирам доста малко,за това ще ви бъда много благодарен ако някой му се занимава дами обясно малко по подробно целия процес.
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

ktomov благодаряти много,наистина този линк ми беше много полезен,само не разбрах в сайта към линка,който ми изпрати имаше два начина за инсталация на софтуера,при първия пише,че в cpanel трябва да отида в графата където пише софтуер,а от там да избера иконката с надпис site software,а на моят cpanel в графата софтуер имам само две иконки,едната е оптимизирай сайт,на която като шракна не излиза нищо и втората fantastico de luxe,как мога да намеря иконката с надпис site software,благодаряти предварително
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

ktomov благодаряти много,наистина този линк ми беше много полезен,само не разбрах в сайта към линка,който ми изпрати имаше два начина за инсталация на софтуера,при първия пише,че в cpanel трябва да отида в графата където пише софтуер,а от там да избера иконката с надпис site software,а на моят cpanel в графата софтуер имам само две иконки,едната е оптимизирай сайт,на която като шракна не излиза нищо и втората fantastico de luxe,как мога да намеря иконката с надпис site software,благодаряти предварително
Ако хостинга ти не е в сайтграунд най вероятно я нямаш
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

Инсталирам софтуера,точно както е описано в линка който ми дадохте,три пъти пробвах и всеки път когато искам да вляза в admin панела ми илиза че страницата не е открита.Софтуера е качен на адрес discount-proteins.com ако не е проблем,моля ви хвърлете по едно око за да видите защо не зарежда страницата както трябва да бъде,а излизат само надписи.Най-вероятно аз греша нещо,но нямам никаква идея какво бъркам.
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

Инсталирам софтуера,точно както е описано в линка който ми дадохте,три пъти пробвах и всеки път когато искам да вляза в admin панела ми илиза че страницата не е открита.Софтуера е качен на адрес discount-proteins.com ако не е проблем,моля ви хвърлете по едно око за да видите защо не зарежда страницата както трябва да бъде,а излизат само надписи.Най-вероятно аз греша нещо,но нямам никаква идея какво бъркам.
И кое му е "каченото" ?
Сложил си една папка и толкоз. Нищо не си качил, да не говорим за инсталация...
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

Можи би си влязъл точно когато,съм изтривал нещо и съм го качвал наново,в момента cs cart e качен,но когато вляза в сайта,не ми излиза електронния магазин,а надпис index of и две подменюта,когато щракна на първото едва тогава се показва cs cart.Със сигурност аз бъркам нещо ,понеже неразбирам,ще ви бъда благодарен ако някой ми каже как даго оправя
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

Sa.GIF
На тази снимка се вижда какво ми излиза,като щракна на файла под надписа index of,едва тогава ми илиза това което трябва,моля ви кажете ми какво следва да направя за да си излиза нормално
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

Ако ползваш БГ хостинг ги помоли да ти го инсталират - Първият ми магазин го инсталираха от хостинг компанията
Щом имаш фантастико влез в него и би трябвало да има поне три модела електронни магазина готови за инсталиране - например ЗЕН КАРТ
Пунси си инсталацията от там става доста лесно
 
От: Помощ за качване на ел.магазин чрез cpanel

Dude, това не е "файл", а директория, там си го качил, изтрий го и го качи пак, в public_html без да е в папка uploads. Или пък си влез в cpanel и дай MOVE на файловете от папката в public_html, тоест в "/" ( да не забравиш да пуснеш отметката да се виждат невидими файлове, че няма да преместиш .htaccess и ще пускаш после тема защо нямаш френдли сео адреси.
 

Горе