Помощ за сайта ми за лаптопи

Нали знаете някой път най грозните сайтове имат супер голям клик тру рейт. Аз даже имам един такъв. Кликтру рейта си го обеснявам с това , че сайта не е на много сериозна тема и начинаещите уеб сърфисти се избиват да кликат. Вярно цената на клик е малка, но пък CTR e Imba
 
DeyanMarkovski каза:
Ей тоя сайт hььp://365.hit.bg/ какво трябва да направя с него, за да взимам повече пари от AdSense-а, който съм сложил в него? И дали съм сложил свестни ключови думи? Кода му хубав ли е? И ако не е какво трябва да му се оправи? Можете ли да предложите нещо, с което да стане по-свесен? И пречи ли че правя сайт за лаптопи без да съм пипал лаптоп никога през живота си? Освен един път, но той беше счупен и аз като го пипнах стана още по-счупен :]

абе ше ма извиняваш ама това сайт ли е или ...?
как мислиш да докараш посетители там ?
мапиши laptop в google и ще видиш как се прави
 
то че това не е саит не е ама на всичките първите саитове са представлявали нещо подобно.Обаче без да придобиеш поне някаква представа кво е хтмл няма да можеш да се занимаваш с това.Много ми е интересно откаде ли е дошъл този дето ти е писал на чата.
 
От един друг chat room не е влизал в сайта ми, само в стаята, съм го настроил да може от другите стаи да влизат в мойта стая и обратно. Ама тоя сайт го зарязах вече, той наистина за нищо не става.
 

Горе