Помощ за смяна на името фб страница

verjito89

Well-Known Member
Здравейте, на всички! Имам следното запитване, купих си на скоро нова страница и се опитвам да сменя името ú, обаче не ми позволява. Някой има ли същия проблем?
 

Прикачени файлове

  • 1674984220871.jpg
    1674984220871.jpg
    81.5 KB · Преглеждания: 20
трябва да се извъшват няколко стъпки преди да смениш цялото име името на групата
 
Отскоро си администратор, трябва да из4акаш седмица две преди да можеш да правиш такива генерални промени в страницата. Смяната на името води до смяна урл адреса, ако е развита група ще я занулиш от към сео.
 
Отскоро си администратор, трябва да из4акаш седмица две преди да можеш да правиш такива генерални промени в страницата. Смяната на името води до смяна урл адреса, ако е развита група ще я занулиш от към сео.
Смених името на няколко но не дава ги слея..
 
без значение от колко време си администратор, няма как просто да изтриеш името на фейсбук страница и да го замениш с ново име и хоп готово. според зависи от страницата каква е, какво е името и как да искаш да се казва, това отнема поне седмица и повече...
 
без значение от колко време си администратор, няма как просто да изтриеш името на фейсбук страница и да го замениш с ново име и хоп готово. според зависи от страницата каква е, какво е името и как да искаш да се казва, това отнема поне седмица и повече...
Смених го името но не дава ги слея
 
без значение от колко време си администратор
Има голямо зна4ение от колко време си админстратор, нов админ много 4есто неможе да пипа основни нещо по страницата. Не помня за колко дни бяха ограни4енията, нещо около 10 дена.
 
Има голямо зна4ение от колко време си админстратор, нов админ много 4есто неможе да пипа основни нещо по страницата. Не помня за колко дни бяха ограни4енията, нещо около 10 дена.
дори от години да си аднимистратор няма как от раз да смениш името на фейсбук страница примерно от 'ние обичаме спорта' на 'готварски рецпти за всички' . ще е поне седмица+ занимавка
 
дори от години да си аднимистратор няма как от раз да смениш името на фейсбук страница примерно от 'ние обичаме спорта' на 'готварски рецпти за всички' . ще е поне седмица+ занимавка
Сменила съм името а на другите ми мой страници не ми дава да сменя
 
Сменила съм името а на другите ми мой страници не ми дава да сменя
конкретно доколкото разбрах от лс искаш да слееш последователите на две различни страници,които да преименуваш с еднакви имена, в една обща, което за мен е невъзможно
 
Последно редактирано:
конкретно доколкото разбрах от лс искаш да слееш последователите на две различни страници в една обща, което за мен е невъзможно
Възможно е сливах няколко до сега
 
Възможно е сливах няколко до сега
еми успех , ако се справиш да се похвалиш. не забравяй, че фейсбук променя динамично всичко и ако нещо е ставало вчера, миналата седмица или преди година, днес не работи.
 
еми успех , ако се справиш да се похвалиш. не забравяй, че фейсбук променя динамично всичко и ако нещо е ставало вчера, миналата седмица или преди година, днес не работи.
Ще стане една от 50 000 харесвания я направих 91 000 харесвания
 
Ще стане една от 50 000 харесвания я направих 91 000 харесвания
Извинявам се за включването и спама, но може ли да ми обясниш на лично или тук как точно се случва това сливане? :)
 

Горе