Помощ за affilate

nasko_f

New Member
Здравейте, от дълго време го обмислям да започна с affilate бизнеса, и най накрая се реших, но тъй като никога не съм се занимавал с това, ще ми трябват няколко съвета от предприемачите :) Та въпросите ми са коя affilate програма смятате за най добра? Какво ще ми е нужно за да започна? Как стоят въпросите с данъците и подобни неща? Общо взето това са ми въпросите, сайт лесно ще направя, имам възможност да го рекламирам, общо взето началните неща са подсигурени. И зада не ме упреквате че има достатъчно теми, да найстина има но в никоя не беше отговорено на всичките ми въпроси, и зада не спамя на хората по темите реших в нова тема да попитам. Благодаря на всички решили да си загубят времето, да ми отговарят на въпросите.
 
От: Помощ за affilate

Добре колеги, явно въпросът е бил тъп. Така направих си сайт качих някой продукти, ще продължа да качвам, след това ще започна оптимизация, сайта е изцяло на английски. И едно малко въпросче ако сайта си е на английски, как стоят нещата с данъците? Само това ме интересува, НАП дали има нещо общо, ако някой има време да обясни.
 
От: Помощ за affilate

На какъв език ти е сайта няма никакво значение за данъците които дължиш. За сайтовете на всички езици при равни други условия и данъците са ти еднакви.
А дали НАП имат нещо общо - имат. Те направо са ти съдружници, като в зависимост от някои условия държат пакет от дялове между 10 и 100% от оборота.
 
От: Помощ за affilate

На какъв език ти е сайта няма никакво значение за данъците които дължиш. За сайтовете на всички езици при равни други условия и данъците са ти еднакви.
А дали НАП имат нещо общо - имат. Те направо са ти съдружници, като в зависимост от някои условия държат пакет от дялове между 10 и 100% от оборота.

Благодаря за отговора колега! А данъците по какъв начин ще си ги отдържат?
 

Горе