Помощ за PPC сайтовете

Emmure

New Member
Здравейте,имам няколко въпроса относно PPC сайтовете.Значи да започвам,....направих си сайтове в hit.bg.Единия е на български другия е на английски(те са с цел печалба от PPC сайтовете) ,къде ли не ги регистрирах,какво ли не правих,въвеждах description,keywords сигурно 30-40 думи,обаче не не никакъв реферал няма,нито 1-Сложил съм си брояч виждам че се посещава(този английския повече).Реших да си направя блог в blogger.com,сложих доказателства(proof) и той се посещава горе долу,все пак е от вчера.Редактирах му и HTML вкарах Description и кeywords обаче не-няма и помен от реферали,Просто сам обезнадежден,незнам какво да правя,трябва ли да го регистрирам някъде другаде,просто си нямам никаква идея(изчерпиха се идеите)Не искам да се отказвам.Всички съвети и идеи ще са ми от полза,защото както казах аз вече нямам.Е това е от мен.Благодаря предварително на отзовалите се,и на тези които се опитат да ми съдействат.Поздрави
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Ти посещения може да имаш, но това не означава, че задължително трябва да има и кликове. Кликовете са малък процент от общите посещения на сайта.
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Ти посещения може да имаш, но това не означава, че задължително трябва да има и кликове. Кликовете са малък процент от общите посещения на сайта.

Да де,това ми е ясно,но къде мога да я популизирам, за да станат повече посещенията.И какво да направа че посетителите да се регистрират на ПТЦ сайтовете..Защото никoй досега не се е регистрирал,а сайтовете ги имам от около 5 дена,само блога е от вчера
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Като те гледам искаш да работиш, а си се хванал с кликаница. Зашо не пробва с адсен? Така ще чакаш някой да се регистрира, после да почне да клика и той, а накрая няма да ти платят. И ако за 5 дена губиш надежда по-добре се отказвай от онлайн бизнеса, защото 5 дена за интернет са нищо. Сайт първите месеци се води нов и търпи различни рестрикции от търсачките, ти искаш за 5 дена посещения...

Дай да ги видим тея сайтове.
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Като те гледам искаш да работиш, а си се хванал с кликаница. Зашо не пробва с адсен? Така ще чакаш някой да се регистрира, после да почне да клика и той, а накрая няма да ти платят. И ако за 5 дена губиш надежда по-добре се отказвай от онлайн бизнеса, защото 5 дена за интернет са нищо. Сайт първите месеци се води нов и търпи различни рестрикции от търсачките, ти искаш за 5 дена посещения...

Дай да ги видим тея сайтове.

onexmoney.blogspot.com
onexmoney.hit.bg
НЕ няма да се отказвам това е абсурд!
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Пич, трафика ти идва само от сайт за обмяна на трафик, няма как до очакваш действие от такива потребители. Това че имаш някакъв трафик нищо не означава, трябва ти таргетиран трафик. Хора който искат да искарат пари от интернет. Конкуренцията в нишата обаче голяма, ти си начинаещ...

Ако продължаваш да си хвърляш силите на вятър, като работиш с толкова малко информация, много скоро ще се присъединиш към 99%-те от хората, който търпят крах в онлайн бизнеса.

Събери основната информация която ти е нужна и тогава почвай. Се едно да почваш да строиш къща, а да не знаеш кое тухла, кое чук, кое цимент.
 
Последно редактирано:
От: Помощ за PPC сайтовете

Някакви напътствия можеш ли да ми дадеш??Oт къде да започна??
 
От: Помощ за PPC сайтовете

1. Зарязваш PTC простотията
2. Прочиташ, много внимателно, всички важни теми от този раздел - http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=37 четеш, четеш, докато почнат да ти се изясняват нещата. След като осмислиш всичко прочетено, прочиташ всичи важни теми в целия форум. Картинката малко по-малко ще ти се избистри.

А за PTC можеш да почетеш в раздела КОФА. Там повечето теми са за това.:)
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Моя съвет е да почнеш да се занимаваш с друга дейност :)
направи си един адсенс или аффилиате блог и там се мъчи да привличаш трафик
 
От: Помощ за PPC сайтовете

Моя съвет е да почнеш да се занимаваш с друга дейност :)
направи си един адсенс или аффилиате блог и там се мъчи да привличаш трафик

Какво представлява този блог,и изобщо какво представлява това афилейт..
 

Горе