Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

*POMPATA*

New Member
Здравейте, регистрирах се защото виждам че има хора които разбират много от оптимизация..

Това е магазина natural-herbs-market.com искам да добавя ключови думи или meta kеywords но не знам точно какви, ще помоля ако може някои да ми напише няколко ключови думи които да добавя.
Също ще се радвам ако има желаещи да дадът идея как да го оптимизирам колкото е възможно, благодаря предварително на всички които ще се включат в темата! :)
 
От: Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

Е ти ако не знаеш за какви кийвурди да се бориш, какво си тръгнал да ми пълниш онллинето магазина...
Имай на предвид, че в хербал нишата има голяма конкуренция и има твърде голяма вероятност да удариш на камък, тоест, не е хубаво да се потапяш директно пти големите риби, за да не останеш разочарован.
По - скоро си намери подниша с ниска конкуренця и стъпка по стъка да изпплуваш нагоре.
 
От: Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

meta keywords със сигурност не ти трябват. Нужна ти е дълга и компетентна консултация по отношение на оптимизацията. Едва ли със съвет два ще успееш да пребориш конкуренцията. Пиши на лично съобщение и с удоволствие бих предоставил напълно безплатна консултация какво трябва да направиш за успеха на сайта. Не е рекламна оферта, не си предлагам услугите просто мога и искам да помогна.
 
От: Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

Здравей,

мисля че за всеки има място в онлайн бизнесът. Всичко обаче е въпрос до концепция на проект и цели на проекта. Не е хубаво да мислиш че като продаваш популярен продукт ще успееш. Както писа колегата по горе не мисли че като се хвърлиш при големите риби ще откъснеш парченце от дялбата....

Мисля че трябва да поговориш с някой който разбира от от онлайн търговията да ти поясни няколко от нещата и да изясните в коя посока ще се насочиш.

Ако има нещо можеш да пишеш...

BBFGROUP-MEDIA.com
 
От: Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

peeping4dsun благодаря за консултарията!
Доста полезни неща научих от теб :)
 
От: Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

peeping4dsun Писах ти лично съобщение но ти неми отговаряш, има ли желаещ учен на тема сео който също като peeping4dsun иска да помогне за мерси :D
 
От: Помощ за SEO оптимизация на online магазинче

Извади пари и ще се помогне.
 
  • Like
Реакции: Alf

Горе