Помощ за title на блог

cecipenev

New Member
Имам една важна молба.
Който може да даде идея как да подреда, напиша title-то, на webdivak.com.
Знам, че това най-добре аз трябва да измисля и да реша, но искам малко съвети, за да се реша, а и за да избера най-доброто естествено.

Сегашното, а именно Вижте и научете интересни и полезни неща за живота и интернет е много общо казано, не се спира на нещо конкректно.
Аз търся нещо което ще се помни, ще се знае и когато се произнася, да се сеща за блога.

Предварително благодаря и се надявам да се получи дискусия, приятна.
 
От: Помощ за title на блог

Бих махнал "Вижте и научете" от
"Вижте и научете интересни и полезни неща за живота и интернет!"
 
От: Помощ за title на блог

Радев, както винаги с добро предложение.
Харкон, искам нещо по-различно от това в момента да е.
 
От: Помощ за title на блог

Днес съм настроен доста кретивно и ще се включа и аз с предложение.

"Пътеводител на Уеб Дивака в Интернет"

"Интернет не е само АБВ,Замунда и Чалга.Уеб дивак-твоят виртуален компас в нета!"
 
От: Помощ за title на блог

Иво, благодаря ти :)
Иначе, като ключова дума, нито пътеводител, нито уеб дивак са много популярни. А второто ще ми донесе доста главоболия най-вероятно :)
 
От: Помощ за title на блог

"Пътеводител на предприемач стопаджията":D
 
От: Помощ за title на блог

Харконе, оценявам хумора ти, но ми трябва нещо сериозно :)
 
От: Помощ за title на блог

Имам една важна молба.
Който може да даде идея как да подреда, напиша title-то, на webdivak.com.
Знам, че това най-добре аз трябва да измисля и да реша, но искам малко съвети, за да се реша, а и за да избера най-доброто естествено.

Сегашното, а именно Вижте и научете интересни и полезни неща за живота и интернет е много общо казано, не се спира на нещо конкректно.
Аз търся нещо което ще се помни, ще се знае и когато се произнася, да се сеща за блога.

Предварително благодаря и се надявам да се получи дискусия, приятна.

Със сигурност може да се измисли интригуващо заглавие за блога (eye catcher). Долунаписаното е хрумка на прима виста:

"Уютен дом на житейските размисли и случки. Извор на ценни виртуални ресурси."
 
От: От: Помощ за title на блог

"Уютен дом на житейските размисли и случки. Извор на ценни виртуални ресурси."

Ето това само една жена може да го измисли. Поздравления за оригиналността. :D
 
От: Помощ за title на блог

Харконе, това е просто защото жените в главата им е домашния уют и житейски размисли :)
Благодаря Лил, ако имаш още предложение, добре дошли са.
 
От: Помощ за title на блог

Ето това само една жена може да го измисли. Поздравления за оригиналността. :D

Благодаря! Упражнявам се в словесна еквилибристика :).


Харконе, това е просто защото жените в главата им е домашния уют и житейски размисли :)
Благодаря Лил, ако имаш още предложение, добре дошли са.

Ух, в момента, въпреки че съм заобградена от домашен уют, няма нищо домашно в заниманията ми.

Може да е в стил: "Неподражаем кът на ценни виртуални инструменти. Пъстро-ведро изобилие от преживелици и размишления".

Не мога да избегна частта с "размишленията", апелирам към мозъчната активност на хората (при налична такава).

Заглавийната гимнастика би била улеснена при наличие на ключови думи. :)
 
От: Помощ за title на блог

Лил, нека ключовите думи да са..

Интернет, web и ми се върти в главата нещо като полезнотия, но не може да се каже така..
 
От: Помощ за title на блог

WebDivak - Живот в интернет - Новини, Информация и Web ресурси

Това избрах за сега :)
 
От: Помощ за title на блог

Доста креативно седи, пък и нестандартно :)
На мен идеята с пътеводителя най ми хареса. Видя ли в нета "Пътеводител" и "Стопаджия", "цъкам" веднага. :)
 
От: От: Помощ за title на блог

На мен идеята с пътеводителя най ми хареса. Видя ли в нета "Пътеводител" и "Стопаджия", "цъкам" веднага. :)

"Пътеводител" също е идейна дума в подходящи комбинации. Всъщност - не съм гледала търсенето в адуордс, но може да се включи по оригинален и въздействащ начин.

Но - беше ден за всенароден избор. Или личен и удовлетворяващ избор покрай масови събитийности.
 

Горе