Помощ за VirtueMart ?

MartinHR

Member
Здравейте,

Пуснах подобна тема преди няколко дни в сайта за Joomla ама нищо не можехме да измислим, ще пробвам и тук.

Правя едно магазинче за неща втора употреба, т.е. много видове единични бройки и т.н.
Joomla 1.5.22 VirtueMart 1.1.5

Имам два въпроса ако някой може да помогне.
Първият: Задавам размери на някой от продуктите, но тези размери никъде не се показват, искам да ми се показват под заглавието т.е. между заглавието и цената.
Вторият: Може ли там на същото място да се показва друга информация за продукта примерно година на производство и модел.
Възможно ли е като се добавя нов продукт да се задават повече параметри които да излизат на редове под заглавието
Пример:
Заглавие: продикт1
Размер: 20х30см
Тегло: 2кг
Година на производство: 2007
Модел: ААСА

Това дали като се напише в търсачката 2007 ще показва продуктите произведени тогава или няма да ги изкарва не ме интересува, важно е като се отвори продукта под заглавието да се показва тази информация.
Има ли някакви добавки за VirtueMart които да правят това
Благодаря ви за съдействието!
 
От: Помощ за VirtueMart ?

За първото: С вмарта не съм се главоболил от години, но принципно решението е в php файла, който визуализира продукта. Редактирай го да вади полетата, които те вълнуват.
По второто: търси си някакъв плъгин за добавяне на допълнителни полета към продуктовите таблици. Ако няма - направи си ги ръчно и си редактирай да ти изкарва допълнителни полета при въвеждане/редакция на продукт.

Също с малко търсене и в нета можеш да намериш решение
http://forum.virtuemart.net/index.p...292a291acf7e7d8a850731a&topic=46605.msg149104
 
От: Помощ за VirtueMart ?

Много ти благодаря за съветите и за линка който ми даде
Явно трябва да стане така както е описано в онзи форум.
Ще го направя това и ще направя нещо като Easy Start
 

Горе