Търся: Помощ за wp woocomerce сайт

Не знам защо все още не разбираш, че сайтът ти е пълен кошмар и изобщо идея си нямам как някой ще се оправи в него и ще успее да купи нещо.....
Напълно разбирам, но за четвърти път плащам да правят нов сайт. Явно по- добре не може. Сега поне непретоварва сървъра и не спира. Ще платя и пети път, но този път искам да е на някои с опит и правил по-голям читав woocomerce магазин. Ако мислиш, че можеш да се справиш по-добре или познаваш някой, който може - приемам оферти.
 
Определено дизайна може да се пипне. Когато влезнеш не пресъздава усещането, че влизаш в голям риболовен магазин, а в нещо квартално 2на2, а мисля, че не това е идеята. Това лого на целия сайт, махай го веднага!
 
Определено дизайна може да се пипне. Когато влезнеш не пресъздава усещането, че влизаш в голям риболовен магазин, а в нещо квартално 2на2, а мисля, че не това е идеята. Това лого на целия сайт, махай го веднага!
От мобилна версия търсенето ти е най-долу под продуктите, не трябва да е там. Трябва да е най-отгоре.
 
Колкото и пъти да плащаш, колкото и пари да налееш, с WP ще е винаги боза
Не е точно така, както всяка платформа има предимства има и недостатъци. Така или иначе никой не прави Custom магазини от-до, особенно за хиляди продукти, всеки ползва някакво ядро. Въпрос на избор е какво да е то.
 

Горе