Помощ относно резолюция и адсенсе

XuKcA

Member
Здравейте!Имам един проблем със сйата си и адсенс.Значи при резолюция 1024х768 адсенс елемента под постовете е точно във центъра,но при по-голяма резолюция той се измества леко в ляво.Сайтът ми е на подписа.Нека,който може да помогне.Мерси предварително на всички отзовали се!:clap:
 
Последно редактирано:
От: Помощ относно резолюция и адсенсе

<center>koda na adsense</center>. Ако не стане го изкарай от дива и напиши отделен стайл във нов див (<div style="css koda"></div>) :)
 
От: Помощ относно резолюция и адсенсе

<center></center> e deprecated.
Ползвай <div align="center"></div> поне.
 
От: Помощ относно резолюция и адсенсе

Ясно,ясно...проблемът е че аз се мъчех да го сложа чрез widget и за това не се получаваше,а сега се мъча да го сложа ръчно,но нещо не мога да уцеля позицията.Нека някой,който разбира да каже къде точно трябва да го поставя.Мерси предварително!

P.S.Където и да го сложа във футъра ми излиза все най-отгоре над навигацията...
 
От: Помощ относно резолюция и адсенсе

в page.php или single.php избираш място на рекламното поле между основните елементи на страницата -> пейст
а иначе текст уйджетът на мен ми върши работа
 
От: Помощ относно резолюция и адсенсе

Нямам нито page.php нито single.php ... или може би това е от факта,че съм начинаещ в PHP

П.П. Оправих се мерси на всички!
 
Последно редактирано:
От: Помощ относно резолюция и адсенсе

Ами темплейта,който използвах си имаше специално поле за футър.Сега имам друг проблем...когато сайтът ми излез като резултат в гугъл описанието излиза с маймуни...енкодинга на сайта е utf-8...пробвах и с windows-1251 и пак не...идеи?
 

Горе