Помощ относно phpBB forum

От: Помощ относно phpBB forum

И аз потвърждавам, че captcha не работи, освен това е досадна работа за потребителите. Всичко е точно обаче с елементарен въпрос на който трябва да се отговори. Не съм пробвал Javascript екзотики просто защото поставения от мен въпрос засега работи перфектно.
 
От: Помощ относно phpBB forum

И аз потвърждавам, че captcha не работи, освен това е досадна работа за потребителите. Всичко е точно обаче с елементарен въпрос на който трябва да се отговори. Не съм пробвал Javascript екзотики просто защото поставения от мен въпрос засега работи перфектно.

Е то точно въпросите пробиват също, при 10 рандъм въпроса има пробив от ботове. Сигурен съм, че са ботове, защото точно в часовете на регистрация нямам отчетени потребители, бачкат си без браузър
 
От: Помощ относно phpBB forum

Е то точно въпросите пробиват също, при 10 рандъм въпроса има пробив от ботове. Сигурен съм, че са ботове, защото точно в часовете на регистрация нямам отчетени потребители, бачкат си без браузър
Аз смятам, че много зависи как е формиран въпроса като изречение. Аз ползвам въпроси от типа "За супата ни трябва - пръст | вода | камион | Германия (напиши отговора наобратно)" и досега не са ми пробивали такова нещо, докато въпроси от типа "Коя година сме в момента" ми ги нищят както си искат :)
 
От: Помощ относно phpBB forum

За момента съм решил проблема с активация на новите профили от администратор ... но капчата пак си стои :) десет рандъм въпроса на кирилица с малки и големи букви
 
От: Помощ относно phpBB forum

Една смяна на въпроса и всичко се нареди. За сега нямам проблем да чукна на дърво.

@Ivo94 теб не те ли спамят постоянно така с това активиране от администратора?
 
От: Помощ относно phpBB forum

Всичко си е наред при мен в момента. Мъчат се от време на време някакви нещастни украинчета, но контрола е много строг :)
 

Горе