Помощ от приятел

nagradi.is

New Member
Здравейте,
Видях webmaster help и се втурнах, защото се нуждая от webmaster help.
Имам една картинка, на която трябва да и се сменят надписите. Надали ще отнеме повече от 5 минути на някой, който се занимава с това.
Ето картинката:
http://bgpedia.info/gadaene/gadaene2.jpg
Ако може да се сменят следните неща:
Номер: 1916
текст: SK51580
Цена: 2.40лв с ДДС
В замяна ще получите itrader и репутация :)
Ако е толкова сложно и се искат пари - давам 5 лева за бира.
 
Последно редактирано:
От: Помощ от приятел

Лек офтопик:

Нямам нищо против да се иска помощ.

Само едно нещо много, ама много ме дразни:
Да се изтъква като довод "Който се занимава с такива неща/Знае какво прави/Професионалист.... ще му отнеме само едиколко си време" и подтекст "Затуй давам малко пари или очаквам да ми го цъкнете без пари".

Логиката, че ако някой е световноизвестен СЕО гуру (примерно) ти оптимизира сайта за 5 мин понеже "знаел какво прави" и го "бил правил много пъти", следователно му се полагат не повече от5 лева, е невероятно малоумна/тъпа/олигофренска.

Налага ли се да обяснявам що?

Другият момент - "... и ще му отнеме не повече от едиколко си минути/часа". Още по-велика дебилщина. Ти отде знаеш колко време отнема, бе джанъм?! като знаеш колко време отнема, следователно си го правил и знаеш как се прави. Ми седни си го направи сам?

Номера от ДП?

Що просто не помолите за помощ без да изтъквате подобни аргументи с цел омаловажаване/поевтиняване на труда?
 
От: Помощ от приятел

Здравей,
Благодаря за коментара, прав си.
Само искам да допълня, че аз не искам оптимизация на сайт, а редакция на картинка - смятам, че стойността на двата вида труд е различна.
Както и да е, предлагам да не продължаваме.
 
От: Помощ от приятел

Редакцията на картинка е малко по-скъпо, да. Ползва се скъп софтуер, изисква технически умения и прочие.
Не е като да зачетеш няколко сео форума :) .

А иначе говорех по-скоро по принцип, не е било персонално насочено.
 
От: Помощ от приятел

Иначе си голям спец да даваш вещи мнения за сайтове, а една картинка не можеш да оправиш!!!!
 

Горе