Помощ с Домейн и Хостинг – какво да направя за да си хостна сайта?

haro

New Member
Здравейте имам малък проблем.Значи купих си домейн за 1 година от годадди взех си и хостинг от icn.bg за 3 месеца, обаче съм до тука незнам какво да направя за да си хостна сайта.Истеглих си файлзила логнах се към хост сървъра качих папката с файловете, но като напиша домейна неми отваря сайта, а страницата на годадди.Моля ви помогнете ми.
 
От: Помощ с Домейн и Хостинг.

Здравей, трябва да въведеш NS-ите в настройките на домейна.
Влез си в Godaddy акаунта: Manage Domain -> Set Nameservers. Там въвеждаш NS-ите, които са ти дали от ICN ...
 
От: Помощ с Домейн и Хостинг.

След като влезнах в годадди кликнах на set nameservers после избрах опцията "I have specific nameservers for my domains. " и въведох някакви сървъри които видях в icn, но ми изписва invalid charter,явно неса това сървърите, ако може да ми кажеш каде точно да погледна в icn.
 
От: Помощ с Домейн и Хостинг.

еми виж в контролния панел дали не ги пише ако не в емйала който са ти изпратили като са активирали хостинга там трябва да ги има
или пиши на съпорта да ти кажат
 
От: Помощ с Домейн и Хостинг.

Готово смених НС сървърите, обаче пак неми излиза сайта пка ме преппрашта към годадди, можеби несъм сложил файлове както трябва в филезилата, ако може малко инфо ще съм благодарен.
 
От: Помощ с Домейн и Хостинг.

Готово вече съм в играта :D Благодаря ви за помоща.
 

Горе