Помощ с Мтел

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Добър ден, днес отивам аз в Мтел да си прекратявам един договор,плащам си 125 лв. таксите които имам и чакам чакам и накрая се оказва че съм имал още една сметка на стойност 52 лв. към номер който изобщо не съм ползвал никога.. и Така някой може ли да ми помогне с жалбата ,,какво да напиша към кой и т.н. че не ми се дават 50 лв на тия тъпаци дето гледат да мамят само...
 
От: Помощ с Мтел

Отивай с всичко в КЗП. Нищо не подавай в Мтел без да си се консултирал предварително с комисията.
 
От: Помощ с Мтел

Мен ме прекараха по подобен начин. Прецених, че им пускам последен фандък само и само вече никога да нямам взаимоотношения с тях :) Имам една прима за зор заман, но наистина вече нямам познат, който да не е патил от тия съединители....
 
Aaaa, спокойно, аз половин година след като си спрях телефона получавам фактури, че даже ме плашат!
Не си само ти :)
 
От: Помощ с Мтел

Отиди в централата им и подай жалба! Когато им отидеш на крак с жалба, малко се стряскат :))
По-големи измамници от тези няма, само да се отърва веднъж завинаги...
 
От: Помощ с Мтел

Някакви приемни срещу операторите отваряха някъде си. Директно отиваш там, може поне време да спестиш, иначе в мтел центровете ти трябва година време!
 

Горе