Помощ с домейн?

Justt StaNn

New Member
Реших едно сайтче да го направя с безплатен домейн от тук. Въпроса ми е как да настроя нещата, че като цъкна на въпросния домейн да не ме пренасочва към сайт.ала.бала, а всичко да си е в новия домейн? Благодаря предварително!
 
От: Помощ с домейн?

Нямам карта, иначе щях и .com за 99цента да си взема направо..
 
От: Помощ с домейн?

Мамка му, никога не съм си помислял, че ще го кажа, но този път cross е прав,,, а по добре нищо не взимай, га имаш пари земи нещо убаво като .com или .net
 
От: Помощ с домейн?

В крайна сметка направих си нещата и до домейн не се стигна.. сайта просто няма бъдеще. Благодаря Ви!
 
От: Помощ с домейн?

Много бързо се отказваш, казвай да помагаме,,, или обясни защо мислиш, че няма бъдеще
 
От: Помощ с домейн?

Много бързо се отказваш, казвай да помагаме,,, или обясни защо мислиш, че няма бъдеще

Като цяло това е: ЛИНК. Гласува се за някого, хората споделят сайта в аскфм за да трупат точки, някои хора добавят и своите линкове и така. Преди някокло години имах нещо подобно, но беше направено в aлле.бг и ръчно добавях профилите- имаше между 1000 и 2000 посещения дневно. Та сега идеята беше да има и реклами в сайта, но от аскфм вече по никакъв начин не позволяват разпостранението на сайта, явно има някакви филтри и моя не минава. Та затова няма да го бъде.
 

Горе