Помощ

От: Помощ

добър ден. Нов съм в форума и имам няколко въпроса. Понеже не успях да намеря проблем като моя, реших да напиша в някоя тема, ако не помогнете ще направя нова ако трябва :)
Значи не мога да разбера как в блог от blogspot да си направя дадени теми който да седят отстрани на главната страница и като се натисне на някоя тема да се показват само определените от мен писания? Можете ли да ми помогнете?
Значи има там една опция "Връзка към тази публикация" която я намирам като цъкна на някоя публикация, но след като добавя дадената публикация в тези връзки и ги сложа встрани да седят на главната страница се появява публикацията най-отгоре със заглавие името на блога ми и името на публикацията...
ще бъда ужасно благодарен на човека който успее по някакъв начин да ме насочи поне или да помогне :)
 
От: Помощ

не ми стана много ясно какъв е проблема. Дай блога и ми обясни кое къде трябва да отиде. не можеш да пускаш линкове така че пусни блога без http://www


добър ден. Нов съм в форума и имам няколко въпроса. Понеже не успях да намеря проблем като моя, реших да напиша в някоя тема, ако не помогнете ще направя нова ако трябва :)
Значи не мога да разбера как в блог от blogspot да си направя дадени теми който да седят отстрани на главната страница и като се натисне на някоя тема да се показват само определените от мен писания? Можете ли да ми помогнете?
Значи има там една опция "Връзка към тази публикация" която я намирам като цъкна на някоя публикация, но след като добавя дадената публикация в тези връзки и ги сложа встрани да седят на главната страница се появява публикацията най-отгоре със заглавие името на блога ми и името на публикацията...
ще бъда ужасно благодарен на човека който успее по някакъв начин да ме насочи поне или да помогне :)
 
От: Помощ

абе дайте да опитаме без блога.
Значи искам да кажа например: имам 20 теми в блога. Искам след като им задам дадени категории (например 10 от тях да са политически, 5 да са социални, 5 клюки) и отстрани да имам следните теми: Политически, Социални, Клюки и след като се натисне някоя от тази тема да излизат само дадените теми?
Възможно ли е това в blogspot.com ? 8)
 
От: Помощ

Да. Използва се приложението "Етикети", което преименуваш по твой избор. На всяка статия слагаш само по един етикет съответстващ на желаната от теб категория. Това е :p
 
От: Помощ

Ахам, ясно. Добре а друго дали няма? Аз пробвах с едно май се нарича конфигуриране на HTML\JavaScript ала сякаш нещо му куца...

добре ами пичове, извинете че съм такъв нахалник, но някакъв друг сайт за блогове дали няма да ми предостави повече възможност за по-качествено оформление от blogspot.com ? Аз имам регистрация в WordPress и като че ли там нещата са малко така по лесни за разбиране...
Дайте съвети ако ви се занимава.
Искам да пожелая на всички съфорумци весело посрещане на НГ и много успехи през 2010 година :)
 

Горе