Помощ!

Кой темплейт ви харесва повече?


  • Общо гласове
    238

Moko

Well-Known Member
Както казах имам за идея да направя блог за стихове... Преди около седмица се вдъхнових и се хвърлих с главата напред в девствените дебри на web пространството, като мой водач беше гугъл... Намерих няколко темплейта, но нещо ме ядоса един и заебах ... Днеска се сетих, че трябваше да правя блог и пак почнах.. Пробвах темплейтите пак - оказа се че нито един не се вързва с темата... А уж така ги избирах... Имаше един доста готин, но нещо не го откривам, явно съм го изтрил :evil:

Моля за вашето мнение :

Кой от двата темплейта е по-добър за блог с тема Стихотворения ?

http://stihove.blogspot.com/

Според мен синия по-утива, черния става повече за нещо като музика и т.н... Ама тоя синия пък някви грешки вади... Все пак моля за мнение!
Благодаря предварително!
Моля не местете темата, знам че не е за тук, но този раздел се чете най-много!!
 
Аз гласувах за синият бате. Черният е за депресиращи стихове, нещо от рода на:"Боже, защо аз?" Може да сложиш черният, като минев в черният си период. :)

Предполагам че писанията ти ще са с полужително настроение. :roll:
 
Blinky каза:
Аз гласувах за синият бате. Черният е за депресиращи стихове, нещо от рода на:"Боже, защо аз?" Може да сложиш черният, като минев в черният си период. :)

Предполагам че писанията ти ще са с полужително настроение. :roll:

Ами моите са най-вече на любовна тема :oops:
Трябваше нещо червенко, или розово...
Аз търсех нещо като кафяво с някакво перо и май ще помоля един приятел да ми направи картинките на фотошопа или аз ще се мъча с gimp-a ...

Смятам да сложа мои стихове, както и например на Вазов, Ботев и т.н и една страничка "Любими" и да слагам вътре любимите си стихове :)

Мислиш ли че става темлпейта (синия) ? :) Общо взето за всякаква тема на писане :roll:
 

Горе