Помощ

Adnancobeed

Active Member
Здравейте, трябват 130лв пари на заем, утре след обяд ще ги върна с еконт, ако някой може да помогне да ми пише, благодаря
 
Ако си сигурен че можеш да ги върнеш за ден два - пробвай вивус - първия им бърз кредит е без лихва мисля, че до 300-400лв макс даваха така. Взимала съм веднъж преди година, точно по същия начин ми трябваха 100лв на момента заради забавено плащане от работодател изплатиха ми ги същия ден до около 1 час след заявката - единствено при връщането дължах такса на изипей без скрити лихви и тъпотии. Но това е само ако си на 100% сигурен че ще ги върнеш бързо иначе се заробваш....
 
Ако си сигурен че можеш да ги върнеш за ден два - пробвай вивус - първия им бърз кредит е без лихва мисля, че до 300-400лв макс даваха така. Взимала съм веднъж преди година, точно по същия начин ми трябваха 100лв на момента заради забавено плащане от работодател изплатиха ми ги същия ден до около 1 час след заявката - единствено при връщането дължах такса на изипей без скрити лихви и тъпотии. Но това е само ако си на 100% сигурен че ще ги върнеш бързо иначе се заробваш....
Пари имам, но нямам банкова сметка и заради причини не мога да отида до еконт днес, а утре мога. Ако някой може по банков път да плати аз ще му върна утре от еконт
 
Ако си сигурен че можеш да ги върнеш за ден два - пробвай вивус - първия им бърз кредит е без лихва мисля, че до 300-400лв макс даваха така. Взимала съм веднъж преди година, точно по същия начин ми трябваха 100лв на момента заради забавено плащане от работодател изплатиха ми ги същия ден до около 1 час след заявката - единствено при връщането дължах такса на изипей без скрити лихви и тъпотии. Но това е само ако си на 100% сигурен че ще ги върнеш бързо иначе се заробваш....
Такива предприемачи ли има в тоя форум @Blinky? Клиенти на фирми за бързи кредити, евала...
 
До няколко седмици сигурно ще има ъп на "Черния списък" с поредната сърцераздирателна история.
 
Такива предприемачи ли има в тоя форум @Blinky? Клиенти на фирми за бързи кредити, евала...
Тъкмо си казвах John Galt този път нищо не писа, как така всичко е наред, но появи се, тъкмо се притеснявах.. Евала
 
Като ти пратих 10 лева на аванта не рева, сега защо ревеш?

Не рева, казвам горчовата истината. Изпрати ми 10лв казах ти, че ще ги върна, но каза ми няколко пъти не искаш, а сега защо ревеш, че си ми пратил 10лв и тн..
Не се прави така като ти правиш. Първо да не искаш парите, после да кажеш пред всички, че си пратил и да пишеш на администратора пред всички някои неща. Ако имаш проблем с моята тема пиши на мен на компетентните лица, а не пред всички. Доброто се прави тихо останалото е тетър
 
Не рева, казвам.
А всичко, което е било по въпроса с 10те ти лева, си е написано в старата тема.
Нищо ново не съм казал. Само ти напомням да се държиш на положение.
Ще пиша на когото си искам.
@Blinky за коша. Стига са се толерирали просяци в тоя форум, нали уж сме предприемачи.
 
Не рева, казвам.
А всичко, което е било по въпроса с 10те ти лева, си е написано в старата тема.
Нищо ново не съм казал. Само ти напомням да се държиш на положение.
Ще пиша на когото си искам.
@Blinky за коша. Стига са се толерирали просяци в тоя форум, нали уж сме предприемачи.
Аз на @Blinky съм писал да деактивирам да знаеш. Уж предприемач търси мнения за добър принтер, когато става въпрос за теб всичко е ок, но когато някой друг, това така е било не знам си какво.. Ако това ти е толерантност не мога да мисля как сше си не толерантен..
 
Такива предприемачи ли има в тоя форум @Blinky? Клиенти на фирми за бързи кредити, евала...
По начина по който се изразявате, звучите като някой който се е родил с пари и никога не е изпадал в ситуация, в която да му се наложи помощ от непознати... Жалко, че не сме всички като Вас.
 
Аз като виден кредитор на половината квартал, съзирам тука класическа измамна схема. Взимаш малка сума, връщаш, после малко по-голяма, пак връщаш. Накрая взимаш каквото ти трябва и се скриваш. Общо взето, класика в жанра. Работи поради добрата кредитна история, която се згражда. Тука @John Galt малко обърка нещата с подхода си, ама се видя, че пак нещо подобно се търси, като ефект. .. :)
 
Аз като виден кредитор на половината квартал, съзирам тука класическа измамна схема. Взимаш малка сума, връщаш, после малко по-голяма, пак връщаш. Накрая взимаш каквото ти трябва и се скриваш. Общо взето, класика в жанра. Работи поради добрата кредитна история, която се згражда. Тука @John Galt малко обърка нещата с подхода си, ама се видя, че пак нещо подобно се търси, като ефект. .. :)
Не съм измамник.
 

Горе