Популяризация на страница? Как?

Здравейте предприемачи :)

Имам нужда от Вашата креативност. Можете ли да ми дадете идеи как да популяризирам страницата в подписа ми по възможно най-евтиния начин?

Поздрави!
 
Няма нужда от Фейсбук страници вече, всичко загива... Мъртвило е, нищо не е както преди и никога повече няма да бъде...
 
Няма нужда от Фейсбук страници вече, всичко загива... Мъртвило е, нищо не е както преди и никога повече няма да бъде...
Аз предвиждам точно обратното. Всичко се ориентира към фейсбук, по телевизията постоянно пускат разни фейсбук коментари. Много фирми продават през фейсбук, без дори да си правят други сайтове и печелят доста добре. Въпреки, че това въобще не ми харесва, всички са там и ако някой иска да стигне до голяма аудитория, фейсбук е мястото.
 
Няма нужда от Фейсбук страници вече, всичко загива... Мъртвило е, нищо не е както преди и никога повече няма да бъде...
Тук визираш органичния риич. Той зависи от много фактори, един от които е ангажираността на статията, отклика на потребителите, лайковете и споделянето
Много ясно, че ако публикацията е търговска няма да има такъв риич, както вирал публикация и затова са ти такива заключенията.
 
Не съм сигурен дали е уместно да пиша в тази тема, и ако не е, то надявам се да бъда извинен. За новинарски сайт със трафик от фб кое би било по-удачно? Да набивам пари за реклама във Фейсбук или да закупя още фб страници от някой човек във форума? Към момента имам само една страница с 32 хил. харесвания, която ми докарва едва 5-10 хил. дневни посетители (при това спамя по разни групи). Поздрави!
 
Трафикът ти идва повече от групите. От страница с 32 хиляди харесвания да изкараш 5-10 хиляди дневни, тя трябва да е строго таргетирана, а както разбирам - не е такава. С групите внимавай. Всъщност ще ти го кажа другояче - въпрос на време е да те блокират. Не спами от акаунт със страници на него. Ще изгориш много лошо. Пари за реклама - не. Купи си страници. Поне 200 к за начало.
 

Горе