Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен масив

От: Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен масив

Срещу репутация :D такъв смях не бях чувал, не мислех, че сме се събрали тук в форума да си мерим......

Какво мислиш, че ще постигне повече с един сайт който се направи по твоят вариант? Прегледал ли си в каква ниша иска да се класира, и колко ще му струва това, и дали ще успее с сайт с няколко странички без блог и екстри да дигне домейна в топа? Моля ви колеги, готино е че ме развеселявате, но все-пак прегледайте нещата преди да пишете.

Изработката на сайта и дизайна са най-малкия дявол!!!! След него идва огромния, да сбориш сайта с всички що де го има в нишата в гошо!!!!!

ПС. И сайтове които го съветваш да избере, се правят за сателитки, не за сайтове!!!!

Още един-два съвета: Направи го максимлно прост. Една страница със снимки и една за контакти (скайп и телефон). Докато не си му пуснал SEO и не си изхарчил по-голяма бюджет за реклмата. Това е за 1 час работа да се преправи. Ако не го можеш, дай го на някой тук за 20-50 лв ще ти го направи, а ако намериш някой може и за без пари срещу репутация даже да ти го направи.

Остави си или си постави, ако нямаш Аналитикс и следи, колко време прекарват хората в сайта и като правиш каквито и да е промнени следи от там как това влияе на поведението на посетителите.
 
От: От: Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен масив

Изработката на сайта и дизайна са най-малкия дявол!!!! След него идва огромния, да сбориш сайта с всички що де го има в нишата в гошо!!!!!

Точно това си мислех преди малко повече от две години - че като съм наредил снимките и текста, съм приключил със сайта. :lol:

А то се оказа, че работата чак след това започва.
 
От: От: Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен масив

Срещу репутация :D такъв смях не бях чувал, не мислех, че сме се събрали тук в форума да си мерим......

Какво мислиш, че ще постигне повече с един сайт който се направи по твоят вариант? Прегледал ли си в каква ниша иска да се класира, и колко ще му струва това, и дали ще успее с сайт с няколко странички без блог и екстри да дигне домейна в топа? Моля ви колеги, готино е че ме развеселявате, но все-пак прегледайте нещата преди да пишете.

Изработката на сайта и дизайна са най-малкия дявол!!!! След него идва огромния, да сбориш сайта с всички що де го има в нишата в гошо!!!!!

ПС. И сайтове които го съветваш да избере, се правят за сателитки, не за сайтове!!!!

Това го отговорих в предния ми пост.

Не говороя за професионален сайт на CMS или нещо хай тек. Колкото да скалъпи положението, докато си намери някой да му направи качествен сайт.
... за да са наясно поне от идеята тези, които вече му посещават сайта.
 
От: От: От: Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен маси

You must spread some Reputation around before giving it to Вискяр Бг again.
Точно това си мислех преди малко повече от две години - че като съм наредил снимките и текста, съм приключил със сайта. :lol:

А то се оказа, че работата чак след това започва.
 
От: От: От: Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен маси

Това го отговорих в предния ми пост.

... за да са наясно поне от идеята тези, които вече му посещават сайта.

За такива дейности един one page site е перфектно решение. А като има много артикули и се търсят дистрибутори, вече се прави магазин, за да може да тръгне афилиейт дейността.
 
От: Популяризиване на фирма за произвеждане на луксозни мебели от дървен масив

Хайде един ъп на темата. Някой има ли нови идеи?
 

Горе