Популяризиране на авторски разкази

Здравейте! Писането ми е хоби, но напоследък взех да отделям доста време за него покрай цялата тази история с пандемията. Далеч съм от мисълта, че щом на мен ми харесва значи всички ще го харесат. Смятам, че това е заблуда. Все пак искам попитам участниците във форума смятате ли, че на нашият пазар има място за още хумористични разкази ? (силно се надявам да не са ми смешни само на мен). Като начало направих страница на автора във фейсбук и започнах да събирам мнения от читатели и последователи, но предвид факта че е на по-малко от месец и последователите са доста скромен брой (малко над 200) едва ли мога да вярвам все още на тези данни. И какво друго бихте препоръчали, освен фейсбук за да успея да събера повече мнения за качеството на това което правя? Някак ми изглежда неестествено да ги публикувам в групи за вицове и др. Хората рядко четат дълги текстове във фейсбук. Предварително благодаря на всички! Успехи и усмивки!
 
Ако го правиш за удоволствие и да ти казват "браво" - да, има смисъл. Ако смяташ да печелиш пари от това, по-добре не възлагай големи надежди. Надявам се не съм краен, но в България са единици хората, които правят пари от писане.
 
Добра идея, благодаря. Разгледах сайта на списанието и мисля, че е добро начало, поне за мнение.
 
Ако го правиш за удоволствие и да ти казват "браво" - да, има смисъл. Ако смяташ да печелиш пари от това, по-добре не възлагай големи надежди. Надявам се не съм краен, но в България са единици хората, които правят пари от писане.
Още съм далеч от тази мисъл, но ако се окаже, че публиката го приема добре, защо не :) Благодаря за съвета.
 
В тоя Молив съдържанието и разказите са много хубави, обаче форматът куца. Защо трябва да дърпам ПДФ? На телефон сигурно е още по-неудобно.

И самият ПДФ е доста зле подреден и неприятен за консумация с тия 2 думи на ред и почти липсващи отстояния м/у елементите.
 
Здравейте, ВладоВладо,

Ще ми бъде интересно да прочета някой от Вашите хумористични разкази. Искате ли да ми изпратите (като лично съобщение) един от тях - като линк, или като файл? В замяна, след като прочета разказа Ви, ще Ви споделя някои идеи как можете да популяризирате (и, евентуално - комерсиализирате) творчеството си.
 
Здравейте, ВладоВладо,

Ще ми бъде интересно да прочета някой от Вашите хумористични разкази. Искате ли да ми изпратите (като лично съобщение) един от тях - като линк, или като файл? В замяна, след като прочета разказа Ви, ще Ви споделя някои идеи как можете да популяризирате (и, евентуално - комерсиализирате) творчеството си.
Здравейте, част от разказите са на страницата ми във фейсбук - @vladofunnystories. Също така може да намерите някои от тях на VladoPetrov.blogspot.com. Моля, не оставайте с грешна представа - не си спестявам усилието да ви пратя файл, или линк, а мисля, че ако прочетете няколко разказа ще добиете по-ясна представа за стила. Все пак, ако държите, ще избера един или два и ще ви ги пратя, разбира се. Поздрави!
 
В тоя Молив съдържанието и разказите са много хубави, обаче форматът куца. Защо трябва да дърпам ПДФ? На телефон сигурно е още по-неудобно.

И самият ПДФ е доста зле подреден и неприятен за консумация с тия 2 думи на ред и почти липсващи отстояния м/у елементите.
Без пари толкова, или пък кофти дизайнер.
Но пък идеята им е точно в популяризиране на неизвестни автори.
 
Здравейте, част от разказите са на страницата ми във фейсбук - @vladofunnystories. Също така може да намерите някои от тях на VladoPetrov.blogspot.com. Моля, не оставайте с грешна представа - не си спестявам усилието да ви пратя файл, или линк, а мисля, че ако прочетете няколко разказа ще добиете по-ясна представа за стила. Все пак, ако държите, ще избера един или два и ще ви ги пратя, разбира се. Поздрави!
Благодаря. Преглеждам, и ще Ви пиша.
 

Горе