Поредният изперкал гей - меко казано

alergodil

Active Member
Гледам си аз телевизия и какво да видя.Появява се Евгени Минчев и първите му приказки бяха колко пари е дал за благотворителност и как всички били неизвестни
и бедни и не представлявали интерес за него.
Много на сериозно се е взело момченцето.:mad:
Трябва да му спрат вазелина най-накрая.:twisted:
 
От: Поредният изперкал гей - меко казано

Аз пък не съм на твоето мнение. Подкрепям Евгени Минчев напълно! По-добре хората да даряват и да говорят колкото си искат и дори да парадират с това, но важното е да помогнат :) Това е лично мое мнение, не задължавам никого с него. Предпочитам хората да се "надуват" с това, че даряват като помагат, от колкото със силикон и тем подобни работи... Децата и хората, които няма какво да ядат мислиш, че ги интересува дали се надува някой с това че им е помогнал или не. Интересува ги, че ще могат да се нахранят и ще бъдат благодарни за това
 
От: Поредният изперкал гей - меко казано

Аз не съм убеден, че е помогнал на някого реално. Най-много да е дарил на някоя чалгарка нов бюст.
Има в пред вид че е арогантен.Сарди се че не са го питали колко пари е дарил.
И се изказа за доста хора, че той ги бил създал като личности без него били кръгла нула.
Просто селянина си е селянин. Първите 7 години си му липсват.
 
Защо да не се отвори? Имаме теми за ЯК, за ББ, за ГП и за кой ли още не известен и безизвестен ПР спец. Парадира със своя принос и благотворителни дейности - къде са резултатите? Кой е чул какво е направил? Кой е видял какво е направил?
Това си е поредната реклама на един от безбожно многото светски лъвове в тая държава.
[offtopic]
Най-много се радвам на предавания, в които се казва "под егидата на Г***** П********", евала егида, евала чудеса, само дето домовете са затънали в мизерия, певци не могат да съберат пари да се оперират, и безброй още хора седят на улицата, щото .. видиш ли - под егидата.
[/offtopic]
 
От: Поредният изперкал гей - меко казано

Тоя е на всяко гърне миродия. На Азис да го дадат!
 
От: Поредният изперкал гей - меко казано

Най-обикновен български ПиАр.

Ако не се прави на нагъл и провокативен, никой няма да го даде по телевизията, цитира у весНиците,...
... И няма да му отворят тема у предприемач.ком
 

Горе