Порочният кръг

От: Порочният кръг

Танковете да дойдат :)

Лошото е, че танковете не идват, не останаха танкове, продадаха ги.
 
От: Порочният кръг

Не, танковете ги иска redrum с "армия или с паравоенни формирования + ликвидация на предходната политическа класа."

Препоръчвам ви да прочетете "Фашизмът" на Жельо Желев, белким ви дойдат идеи за осъществяването на идеята :)
 
От: Порочният кръг

Ама как Желю е най-великия политически мислител на 20 век :lol:

Толкова революции ни станаха под носовете последните години, наистина е тъжно, че има хора които не могат да схванат какъв е начина по който се случват те.
 
От: Порочният кръг

Ама как Желю е най-великия политически мислител на 20 век :lol:

Толкова революции ни станаха под носовете последните години, наистина е тъжно, че има хора които не могат да схванат какъв е начина по който се случват те.

Ами хайде бе човек, какво чакаш тогава, повеждай ги и прави революция. Нали това искаш, или чакаш друг да свърши това?
 
От: Порочният кръг

Ами хайде бе човек, какво чакаш тогава, повеждай ги и прави революция. Нали това искаш, или чакаш друг да свърши това?

[video=youtube;UDc7b3kKC2E]https://www.youtube.com/watch?v=UDc7b3kKC2E[/video]

Дори един спрял правешки циганин го е проумял, а ти демократичен и прогресивен младеж - не можеш :lol:
 
От: От: Порочният кръг

[video=youtube;UDc7b3kKC2E]https://www.youtube.com/watch?v=UDc7b3kKC2E[/video]

Дори един спрял правешки циганин го е проумял, а ти демократичен и прогресивен младеж - не можеш :lol:

Ми нали затова си в predpriemach.com пари да правиш, предприемач :lol: Събирай за патрон, после пълнител, цял калашник, танк и т.н.
 
От: Порочният кръг

@ Делчев, не ти върви агитацията да се обадя ли да те отзоват, щото си некомпетентен
 
От: Порочният кръг

Божее, Боже, колко мъка има по този свят. Агитирал съм бил. Така ли му се вика в днешно време на изказването на лично мнение? :)
 
От: Порочният кръг

Не намесвай началника, ами кажи кой ти плаща

Да ми плаща за кое точно? Меркатилно човече, само пари са ти в главата :) Трудно е да повярваш, че човек може да има лично мнение различаващо се от твоето нали?

Виждам си регистриран едва от месец пък с над 500 мнения, да не би на теб да ти плащат на пост или просто си нямаш друга работа освен да висиш тук по цял ден?
 
От: От: Порочният кръг

Да ми плаща за кое точно? Меркатилно човече, само пари са ти в главата :) Трудно е да повярваш, че човек може да има лично мнение различаващо се от твоето нали?

Виждам си регистриран едва от месец пък с над 500 мнения, да не би на теб да ти плащат на пост или просто си нямаш друга работа освен да висиш тук по цял ден?

Завиждаш ли за броя на постовете, не разбрах. А те се виждат, че не са пристрастни и не обслужват политически интерес, за разлика от твоите. Та така,
защо не кажеш за кой работиш, все пак и без това ще се сетим сами, но може да ни отнеме време, но тогава аз лично ще ти тегля майната
 
От: Порочният кръг

За да подхраня фикцията ти за конспирации, платци, политически интереси (щото видиш ли на политиците много им пука за тоя форум и хората в него,а политическите партии се избиват да наливат пари тук) и т.н. ще ти кажа са да се обадиш като се сетите (които и да сте) ;)
 
От: Порочният кръг

Много си назобен май, сега си мислиш, че силата е с теб, ама да не ги повръщаш тези хилядарки
 
От: Порочният кръг

Много си назобен май, сега си мислиш, че силата е с теб, ама да не ги повръщаш тези хилядарки


Поздрав :)))

[video=youtube;yPuC4Cy2ZuI]http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI[/video]
 
От: Порочният кръг

Делчев, гледам че си се активизирал последните дни, но никъде не видях каква е "правилната" политика според теб. Кажи ти от кои си, четох ти повечето постове, ама нещо не можах да се ориентирам. Заяви тука ясно на кого политиката подкрепяш, че не става ясно от всичките общи приказки, които изпляска тука. Разбрах, че си някъв кандидат политик и дотук... нищо повече. До тук си един политически спамер, дето си пробутва политическия блог...

Заяви кой политически субект подкрепяш от българските, че много си лек така без ясна позиция. Ако си писал някъде по въпроса дай линк...
 
От: От: Порочният кръг

Делчев, гледам че си се активизирал последните дни, но никъде не видях каква е "правилната" политика според теб. Кажи ти от кои си, четох ти повечето постове, ама нещо не можах да се ориентирам. Заяви тука ясно на кого политиката подкрепяш, че не става ясно от всичките общи приказки, които изпляска тука. Разбрах, че си някъв кандидат политик и дотук... нищо повече. До тук си един политически спамер, дето си пробутва политическия блог...

Заяви кой политически субект подкрепяш от българските, че много си лек така без ясна позиция. Ако си писал някъде по въпроса дай линк...

Хайде още един :) Ех, добре,че съм излязъл с името си, че да ми викат по фамилия като в казармата. Кажи теб какво те мъчи незнаен анонимнико биааро? Каква ти е болката?

Ако си чел достатъчно внимателно си щял да видиш, че не съм от никои. Бил съм, разочаровал съм се, осъзнал съм си грешката, поучил съм се от нея и сега не съм от никой, а не мисля и да бъда :)

Политически спамър съм бил... Да разбирам, че е проблем да си изказвам мнението в раздел Политика на Форума?
 
От: От: Порочният кръг

Ако искаш ще се обръщам с Колю към тебе, няма проблем. Слушай, Колю, ти мойто момче си обикновена политическа разпоретина, демек курвентия, дето чака да види на къде ще задуха вятъра и да заеме най-печалившата позиция. Използваш много думи и нищо не казваш. Хем си с всички и същевременно с никой. Не може да се изказваш компетентно по всички въпроси и да не вземаш позиция, щото никой да не може да те захапе. Ще стане български политик от тебе, действай!


Хайде още един :) Ех, добре,че съм излязъл с името си, че да ми викат по фамилия като в казармата. Кажи теб какво те мъчи незнаен анонимнико биааро? Каква ти е болката?

Ако си чел достатъчно внимателно си щял да видиш, че не съм от никои. Бил съм, разочаровал съм се, осъзнал съм си грешката, поучил съм се от нея и сега не съм от никой, а не мисля и да бъда :)

Политически спамър съм бил... Да разбирам, че е проблем да си изказвам мнението в раздел Политика на Форума?
 

Горе