Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Естесвено, че става дума за спамер на заплащане.:)

Какво правим?

Предоставам лист от няколко сайта. Човека започва да издирва тематични форуми и блогове в който да постави линк. Аз от своя страна проверявам линка и ако всичко е според уговорката му заплащам каквото сме се разбрали предварително.

Изисквания към линка:

-ДоФалоу
-Някъкъв ПР
-Перманентен
-Анхор текст(препоръчително)
-Тематичен блог или форум

Плащам за 10 линка и повече, такива ето линк дай ми 2-та долара не.



Очаквам предложения. Може да пишете и какво заплащане на линк бихте желали.


Става въпрос само за англоезични сайтове
 
Последно редактирано:
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Какъв е смисъла да ти пишем по форуми и коментари да постваме, като ще ги проверяваш ? Направо отиваш и си ги пишеш сам.
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Смисъла сигурно е, че отнема няколко минути да се регистрираш, да издириш подходящата тема и да я оспамиш, а проверката е въпрос на секунди.

Аз лично като срещна подобни спамери им трия акунта, всички мнения и банвам по IP за поне 6 месеца.
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Би трябвало да се отбележи, че се търси "интелигентен спамер", който си има добра идея от СЕО, психология, social skills(да влезе под кожата на форумните юзъри и да не го бананизират).

Друг е въпросът за какъв чеп индивид с горните качества би се занимавал с така описаната дейност, освен ако не се предлага съответното заплащане...
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Какво не е ясно ясното тука?

При сериозна работа десет линка се събират за около един ден.Аз като ви платя 2/3 долара на линк си е средно 25 долара.

За един ден работа това си е 30 и кусур лева. надник!

Обявата е насочена главно към по младите, то е ясно, че сериозен човек няма да се занимава с това.

Ето колегата Noke как схвана веднага идеята.
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Добро заплащане е отдето и да го погледнеш, чак се изненадвам да видя такава оферта в тоя форум.
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Здравейте!
Съгласен съм да ви търся форуми и блогове за по 2.5$ на линк.
Ако и вие сте съгласен на тази цена пишете ми ЛС
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Biaaro е коректен и плаща навреме. Препоръчвам да се работи с него!
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

И аз препоръчвам biaaro!
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

и аз съм съгласен
пиши на лс :)
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

@biaaro, ако имаш възможност ми пиши на скайп talov042 или на имейл taloveca[at]gmail[dot]com , имам интерес към офертата ти.
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Явно съм пуснал твърде добра оферта, защото не мога да сваря да си прочета всичките ЛС, камоли да им отговоря.:) Кандидатите се оказаха десетки.

Затова свалям цената на 1 долар на линк. Моля, който има интерес да потвърди това на лични.

Отделно, форума или блога, в който е линка трябва да е поне малко, от малко нишов.

Никой няма право да се сърди, защото цената е според предлагането.


Припомням, че става въпрос само за англоезични сайтове. Сега като погледнах, примомням без да съм го упоменал по-рано. Извинявам се:)
 
Последно редактирано:
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Ти беше с акаунта с 600 USD дето го продаваш за 20, нали? Веднага ти казвам, че заради тази куца оферта не бих се занимавал с теб! Просто ме съмнява нещо...





Съгласен съм и за 1$
Пиши ми на лично с повече информация
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

Намерих си човек. Ако нещо не се сработим ще потърся някой от хората който ми писаха.
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

@biaaro ще споделиш ли на ЛС с кого работиш и дали може да му се вярва :) Аз съм склонен да плащам по 1$ на всеки 1о одобрени коментара обаче и то само по блогове и блоговете са по мой списък, което улеснява нещата :)
 
От: Постоянни доходи за форум постер и блог коментатор

аз съм съгласен на 0,5 $ за линк
 

Горе