Почистване на лаптопи и настолни компютри

ichkoto

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
fan.jpg

Почиствам външно и вътрешно лаптопи и настолни компютри.
Предлаганите услуги са:
- Почистване на вентилатори от прах
- Слагане на термо паста на процесора
- Изчистване на останалите части от прах
- Външно почистване със специален спрей
- Почистване на дисплея със специален спрей

Цената е 10лв. за цялата процедура.
При интерес, ЛС или на тел.: 0886994588 - Илия Станчев

fan.jpg
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

Ти си за убиване.... а дано ти се изплъзне отверката :D





бъзикам се -)
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

А за кой град става дума ?

Как за кой град? Ти не знаеш ли, че в България има само един град - София! Така говорят само софиянци, които са свикнали, че всички са от София, няма други градове и другите въобще са под тяхното ниво.

ichkoto => ако не си от София ще ти се извиня, но ако си от там - научи се да говориш както трябва!
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

Оформи още малко обявата. От кога се занимаватш с подобна дейност? Ако е някакъв вид помоция с цел набиране на нови клиенти и популярност може да се уточни. Така написано не вдъхва доверие. Сякаш търсиш върху чий лаптоп да се научиш...
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

по-скоро го е написал професионално..за него е рутина най-вероятно (па и съдейки цената) и дори не си е и помислил за реклама
Подобна оферта под 50лв няма да намерите и в долно чукарище :wink:
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

С дъмпинг на цените само насмешка и подозрение можеш да предизвикаш.
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

Извинявам се първо за пропуска да спомена от къде съм,защото това е важно - от София съм.
За хората от гр. София можем да се срещнем лично за да избегнем разходите по транспорт.
За хора извън гр. София, моля пишете на ЛС за да мога да Ви дам адреса, на който да изпратите компютъра.

От 4 години работя в ремонтен център, така че имам на разположение цялата необходима техника.
Самият компютър ще може да си го получите на следващият работен ден.

И за да не будя подозрение, на първият заявил желание ще бъде извършена услугата безплатно.
Поздрави и лек ден от мен.
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

Извинявам се първо за пропуска да спомена от къде съм,защото това е важно - от София съм.

Ха, оказах се прав! Софиянци си личите от километри по мисленето и високомерието.
 
От: Почистване на лаптопи и настолни компютри

Сега ме успокой за да пратя лаптопа си за 1000 лв. на произволен адрес и евентуално да го очаквам да се върне. Не се заяждам но това ми изникна първо като въпрос и може би в главите на евентуални твои клиенти.
 

Горе