По-добри клиенти ли са интернет потребителите?

grigorov

Active Member
Темата я пускам с цел да разберем дали в действителност е така или само при мен се получава по този начин.
Та моите наблюдения са следните.... След 2-3 години работа в интернет и offline съм стигнал до извода че интернет потребителите са много по-благодарни и коректни клиенти от селяндурите посещаващи офиса ни /разбира се не всички са такива ще вземе някой наовозагорец да влезе във форума. :rolleyes: / Та местните идват всичко за веднага и после се пазарят и се подиграват с труда ти... По интернет им се казва на хората за веднага струва толкова за след 3 дни струва толкова освен това имаш и 5 лв. доставка и в крайна сметка всичките клиенти мои уловени по интернет са толкова искрено благодарни че чак да ти се прииска следващата поръчка да им я правиш без пари...
Не знам това дали се дължи на факта че интрнет пазаруващите стоки и услуги /понеже при мен ги има и двете неща/ са по-грамотни, по-начетени и знаещи че труда се заплаща.

Особенно точен отговор могат да дадът такива във форума които въртят бизнеса си online и offline а знам че те не са малко ;)
 

Горе