По-сигурната страна на Форекс търговията

parfumbg

New Member
Копи Фолоуър е опцията на ИнстаФорекс. Става въпрос за напълно автоматизирана опция с чиято помощ абонирайки се за няколко търговеца копирате избран брой техни сделки за деня.
Когато си подбирате дилъри от мониторинговата система, същите са посочили и начина за получаване на техните комисиони - може да ви таксуват с процент от печалбата, фиксирана сума за ден или количество от сделката (срещат се и комбинирани). Комисионна от копирания търговец се получава само когато затвори сделка на печалба така че ето го и техния стимул да бъдат разумни в търговията.
с Метатрейд платформата можете да нанасяте корекции по вашите търговии - Метатреид 4 работи с данните от акаунта ви. Достъпна е за данлоуд на сайта.
Настройки за копиране на търговиите на дилърите.
Настройката е за брой търговии на ден.
Първоначално можете да я сложите на една, ако сте много доволен от трейдъра можете да увеличите броя на търговиите, в които ще участвате.
На всеки един лот закупен от трейдъра настройвате вашия с 0.01 лот, тъй като акаунта е с Левъридж 1:1000. Така ви се гарантира максимално инвестицията
ИнстаФорекс дава 30% бонус върху сумата която се инвестира.
Бонуса се взима от: http://instaforex.com/index.php?x=FVTS
 
Последно редактирано:
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

малко известен е факта че http://bulgaria-forex.com/ дава по 30 цента за всеки пост във форума, като натрупаните средства се превеждат всеки месец по реалната ви сметка в Инста форекс, дори и на обща тема да пишете в самите ви профили се виждат натрупаните средства, лошото при мен е че нямам време и поне от година не съм влизал там, тази тема ме подсети за това
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Според мен най-сигурното във Форекс е rollover-ът.Кофтито обаче,е че трябва да скочиш със солидна сума,за да си спокоен.Купуваш няколко лот-а и оставяш на rollover,не зависиш от падовете и катеренията на двойките,лихвеният годишен процент си е фиксиран.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Форекса си изисква много анализи, както технически, така и фундаментален. Ако сте начинаещ играйте на големи времеви графики, че на малките нещата се менят бързо.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Когато става дума за форекс няма нищо сигурно. При автоматизираното търгуване е същата работа... Няма човек даващ сигнал, който да не е занулил сметката в дългосрочен план. Ако все пак някой реши да пробва, може да опита първо с демо сметка, която да свърже с един или няколко доставчика на сигнали. За http://instaforex.com не знам дали става с демо сметка, но със http://zulutrade.com (която е най-голямата мрежа от този тип) става.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Ето как с центове се правят добри печалби!

Daily_Confirmation.jpg
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Малко са хората, които могат да се похвалят с дългосрочен доход от Форекс, но за годините, които натрупах като търговец разбрах едно единсвено нещо--/> ДИСЦИПЛИНА!
Нужно беше много време да я изградя, но сега се радвам на прилични приходи( за някого малко, за други прилично, но за мен достатъчно)
Поздрави
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Аз пък разбрах друго - вместо да спекулираш със свои пари, е по-добре да печелиш от алчността на другите (да им продаваш "машини за легално печатане на пари" - програми, които търгуват вместо тях - т.нар. MetaTrader Expert Advisors a.k.a. forex robots; да им продаваш книги от типа "Как да изкараме пари без да работим" и т.н.).
 
От: От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Имаш ли опит в това нещо, т.к аз съм на абсолютно същото мнение и миналата година продавах мои експерти в Ebay :) бях мнооого доволен много.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Преди време се занимавах с ClickBank - там има доста експерти, които може да "продаваш" за комисионна над 50%-70%.

Афилиейт програмите на форекс брокерите и брокерите на бинарни опции също са интересни - ако имаш подходящ сайт.

Във финансовата ниша обаче по-трудно се пробива. Затова зарязах финансовите си сайтове. Обаче мисля пак да се пробвам във финансовата ниша.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Не е лошо още повече като гледам колко хора се впускат във финансовия сектор. Аз имах(и още я имам) супер идея за иновативен сайт, който нямаше аналог в света на Форекс трейдърите, но за съжаление нямам средства да го направя т.к са нужни доста. Макар да знам, че всяка нова иновация в интернет жъне успех парите са фактор, който не можем да пренебрегнем...
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Не е лошо още повече като гледам колко хора се впускат във финансовия сектор. Аз имах(и още я имам) супер идея за иновативен сайт, който нямаше аналог в света на Форекс трейдърите, но за съжаление нямам средства да го направя т.к са нужни доста. Макар да знам, че всяка нова иновация в интернет жъне успех парите са фактор, който не можем да пренебрегнем...

Защо не потърсиш инвеститори в идеята ти. Ако е толкова добра съм убеден, че ще намериш някой.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Добре казано, без дисциплина Форекс се превръща в хазарт и по-добре да похарчите парите си другаде. Предварително се задават целите които трябва да бъдат постигнати и те се спазват, не зависимо в коя посока тръгне пазара.
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

ijak, ако все още имаш идея, прати ми ЛС
 
От: По-сигурната страна на Форекс търговията

Само да питам, как ще следвате другите, без да им знаете паричното управление или риск мениджмънта :) Аз спокойно мога да давам сигнали за влизане, но накрая вие да сте фалирали а аз удвоил сметката.

Най-сигурната страна на форкса, от личен дългогодишен опит, е да не се слуша никойого - да вярваш на системата си, железен търговски план, ефективно парично управление и никакви емоции!
 

Горе