По често на колелото?

leon5star

New Member
Като минеш 50 ти правят кефа ,като ти масажират простата Хем кеф хем без пари.Доктора спомена,че съм правил доста често секс,а е трябвало да карам колело, защото имало лечебен ефект:)От тези с малките седалки :clap:Така че младежи не слизайте от КОЛЕЛАТА СИ:),за да ни бъркат...:)
 
От: По често на колелото?

Като минеш 50 ти правят кефа ,като ти масажират простата Хем кеф хем без пари.Доктора спомена,че съм правил доста често секс,а е трябвало да карам колело, защото имало лечебен ефект:)От тези с малките седалки :clap:Така че младежи не слизайте от КОЛЕЛАТА СИ:),за да ни бъркат...:)

здрасти льохмандер, поредната тъпа тема а? За кво бъркане се опитваш да провокираш пак? Ей, начи дори приятното спортуване като каране с колело все до масаж на хемороидите ще го докараш.

няма ли г окомсомолския секретар да ти разтрие простатата, че пак с простотията си ни занимаваш?
 
От: По често на колелото?

Я, зелената светлина пак е станала червена :p бързо връщаш славата си

Е то трябва да си малоумен, за да му дадеш зелено на тоя :lol:
 
От: По често на колелото?

Така и така е отворена темата. На моето колело си сложих двигател. Изглежда смешно, но е страшно готино, бързо и икономично. 3 лв 100 км :D !!! Максимална скорост - 50-55 km/h. Много съм доволна :))) Също така полицайте не могат да ти кажат нищо.
 
От: По често на колелото?

ем хубаво ама де е спорта?
 
От: По често на колелото?

На моето колело си сложих двигател.

Идеята на колелото не беше ли да се въртят педалите за здраве :)?
 
От: По често на колелото?

да се въртят педалите

тая фраза избягвай да я ползваш в теми на ленстара - много е чувствителен по темата
 
От: По често на колелото?

Аз не мога да карам по 20 км дневно. Когато алеята е приятна си въртя, а когато се изкачвам си включвам двигателя. От нас до центъра ми е 15 мин. На мен идеята ми харесва и реших да я споделя. Дали вие ще я одобрите.. :p
 
От: По често на колелото?

никой не се заяжда с тебе - питаме те с дълбока загриженост за твойто здраве и фигура

къв двигател сложи? дай малко "направи си сам" уроци де. на тва животно снимка имаш ли?
 
От: По често на колелото?

Аз не мога да карам по 20 км дневно. Когато алеята е приятна си въртя, а когато се изкачвам си включвам двигателя. От нас до центъра ми е 15 мин. На мен идеята ми харесва и реших да я споделя. Дали вие ще я одобрите.. :p

Е, аз не го казах с упрек, просто ми се губи идеята на колелото и въртенето на педалите (опс, тихо) като има двигател. Скоро видях един човечец в парка, направо профуча покрай мен, дано не си е мислел, че спортува :).
 
От: По често на колелото?

въртенето на педалите (опс, тихо)

ей просиш си белята начи :D
 
От: По често на колелото?

За информация - от ebay си поръчах kit. Излезна ми 280-90 лв. Китайско производство. Отидох на монтьор с колелото - сложи втората верига, 2те дръжки - съединител и за газта. Отделно двигателят - той е с клапа за отваряне и затваряне. Има си бутонче и за изгасяне на двигателя. 80cc си взех, а това е възможно най-мощното на пазара :) . Скоро ще направя снимки и ще кача! :p
 
От: По често на колелото?

преди има няма две седмици една чичка мина с някакъв прародител на твоето - страшно фунтеше на бензин. казах - неговото беше няква стара украйна с двигател от ярмомелка, твойто как е с пушилки там? или като за китайско бива?

я пусни един линк към ибея да видя кво е тва гадинче. едва ли шса засиля да си го слагам на колелото ама интересно м истана
 
От: По често на колелото?

Забравих да спомена и резервоара :D .

да,да за туй са сетихме и сами

ашколсун бе моме, чкак са нави от тая купчина чаркалаци да поръчаш. браос, а със здраве да си го караш ама да не го включваш много често щото все пак целта на колелото е да се въртят педалите
 
От: По често на колелото?

Сетих се за 2 интересни клипчета от преди много време като споменахте мотопеди и колела за здраве :D

[video=youtube;tJTRk243dLg]http://www.youtube.com/watch?v=tJTRk243dLg[/video]

[video=youtube;BxVApx00tB0]http://www.youtube.com/watch?v=BxVApx00tB0[/video]
 
От: По често на колелото?

Сетих се за 2 интересни клипчета от преди много време като споменахте мотопеди и колела за здраве :D

На "хартия" може и да става. Това и с педали трудно става камо ли с двигател и без въртене :). Виж мъж ако върти педали след нея бързо ше стане весело. Питали са ме при езда няма ли такива странични ефекти, но няма докато яздиш (кон :wink:) настройката е друга, та с колелетата същата работа.
 
От: По често на колелото?

Също така полицайте не могат да ти кажат нищо.

Това се води мотопед до 50 кубика и ти трябва категория М.
А това, че не ти казват нищо е отделен въпрос :).

Що не си взе електродвигател, в пари мисля че е същото. Ама по-бавно върви.
 
От: По често на колелото?

Не знам защо някои мислят, че колелото е само за здраве. Това си е средство за придвижване, но може да се ползва и за спорт. Аз не бих си сложил двигател на моето, защото ми харесва повече да си въртя педалите и 20 километра не са нищо - минават се за половин час, но все пак това не е спортен уред и може да се ползва според нуждите. Някои хора се придвижват с колела, защото нямат възможност и не могат да си позволят друго, на тях едва ли им е до тренировката :)
 

Горе