По 1 долар на ден от Jokeroo.com

uliandim

Member
Предполагам,че всеки от вас се чуди как да изкара малко допълнителни пари. Предлагам Ви един сайт,с който аз лично се занимавам от няколко дни.

Идеята на сайта е да се like-ват,oценяват и качват картинки,снимки,клипчета и игри. На ден само от харесвания можете да правите по 1$. На ден имате право да харесвате и оценявате по 5 снимки,клипчета и др. Друга много интересна и доходоносна операция е ъплодването на горепосочените,като в случай,че някой ваш ъплоуд бъде одобрен от администратор Ви се плаща солидно - за клип 10$, за картинка 5$. Плаща Ви се също и за всеки регистриран от вас реферал.Плащанията се извършват чрез paypal, един месец след събирането на минималната сума.

Ако това представлява интерес за вас - Referall link като се надявам да бъдете така коректни и да се присъедините към мен.

Можете да крадете снимки и от други сайтове, но препоръчително е да махате водните знаци, ако има такива.
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Предполагам,че всеки от вас се чуди как да изкара малко допълнителни пари. Предлагам Ви един сайт,с който аз лично се занимавам от няколко дни.

Идеята на сайта е да се like-ват,oценяват и качват картинки,снимки,клипчета и игри. На ден само от харесвания можете да правите по 1$. На ден имате право да харесвате и оценявате по 5 снимки,клипчета и др. Друга много интересна и доходоносна операция е ъплодването на горепосочените,като в случай,че някой ваш ъплоуд бъде одобрен от администратор Ви се плаща солидно - за клип 10$, за картинка 5$. Плаща Ви се също и за всеки регистриран от вас реферал.Плащанията се извършват чрез paypal, един месец след събирането на минималната сума.

Ако това представлява интерес за вас - Referall link като се надявам да бъдете така коректни и да се присъедините към мен.

Можете да крадете снимки и от други сайтове, но препоръчително е да махате водните знаци, ако има такива.

А какво става като откраднем снимка и попълним формуляра, че са авториски и ние им държим правата? Ти пари взимал ли си от там?

ПП Малко закъсня преди теб вече минаха 3-ма с подобна оферта :(
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Бе те че плащат плащат, ама ви трябват 2 месеца за да направите минимума($50) и после още 1 месец за да ви платят. А това с плащането за снимки и клипове се случва на 1 от 1000 човека да му одобрят снимката или клипа.
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Това одобряване малко ме съмнява. Изглежда интересна идея, ама на какъв принцип ще се удобряват. И трябва ли да има специална категория на тези снимки/клипове?
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Вече е по 20 цента на ден заради опитите за мамене...
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

4 акаунта с различни ИП-та. 4 различни пейпала. 50 дена х 1$ х 4 = 200$ за 50 дена си беше доста добра оферта (има хора които са си направили и повече акаунти). Дето се вика, ето ви причината защо едно време България не фигурираше в списъка за регистрация на пейпал. Все ще се опитаме да измамим .
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Пълна глупост е това, от такива сайтове пари не се изкарват!!!
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Регистрирах се ей така от любопитство, но ми дава по 0.2 а не по 0.10 явно са променили плана
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Промениха правилата и плащат по красота. Само на някои. Не съм мамил и имам само 1 рег, но така и не си видях $ 64.00 които трябваше да взема на 31 март.
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Вече е по 20 цена, защото никой вече не качва снимки и клипове, а само си цъкат доларчето, а иначе беше по $1 на ден и сега варианта е да качвате снимки и клипове ама да не прекалявате.... и сега заради тея цъкания на доларчето са забавили плащането :mad:
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Дам:) Ами, мислете малко блекхет де! Повечето качват музика и видео, пък сега не могат да измислят нищо... Влизате във фейсбукя, в ония страници "аз съм проста, смотана и ритната в главата, ти кой беше?" и "усмивката" и к'во ли не още. Разглеждате им снимките и почвате да сваляте, а после търкате логото и качвате в джокеро. Или по-удобния вариант - ако има оставен имейл за връзка с админа на групата, пишете му 1 мейл, че ще докладвате на фейсбук за спам и крадено съдържание, ако не ви каже откъде си взима снимките и така :D Другия вариант - сваляте някакъв плъгин на мозилата за сваляне на видео от Vbox и... вие сте хората :) Има адски много клипове с кофти качество, за които никой няма да предяви претенции за авторски права. 10$ за снимка и 50$ за видео...
Иначе като гледам бая хора се занимават с т'ва джокеро тука - може да си отворим тема в офтопика и да си пускаме там снимките и видеата, за да може да си даваме реакции и да се изстрелваме напред. Само, че трябва да се реферваме през anonym.to , иначе ще ни усетят и бързо ще попаднем в бан листа :D
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Това jokeroo има ли плащания, защото напоследък май нещо много ги бавят ?!
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

защо така ми се дигна с 1 месец датата на плащането, трябваше да ми плати края на април, а сега ми дава края на май?...нямам обяснение, нали плащал ???
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

защо така ми се дигна с 1 месец датата на плащането, трябваше да ми плати края на април, а сега ми дава края на май?...нямам обяснение, нали плащал ???

Вие не разбрахте ли, че тези хора не плащат и са скам
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Промениха условията за плащане, там си го пише. Няма пари, ако нямаш поне 1 клип или картинка одобрени.
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Промениха условията за плащане, там си го пише. Няма пари, ако нямаш поне 1 клип или картинка одобрени.

С други думи могат да си те мотат колкото си искат. 10 пъти променят условията и цените.
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

:shock: да...да...то стана манджа с грозде, всеки качва снимки, вероятно има и повтарящи се, от толкоз народ, за да одобрят една снимка, все едно да спечелиш 6ца от Тото-то
 
От: По 1 долар на ден от Jokeroo.com

Интересна тема. Има много подобни сайтове - fanbox.com (за тях съм сигурна, че плащат). Блог, в който за всяка публикация, прочетена от някого ти дават някакви мижави центове. Но ако имаш търпение става :) Поне няма скрити условия, а даже има и допълнителни начини да припечелиш - като категоризираш статиите на другите, като обучаваш и т.н. Ако искате опитайте и там (не им правя реклама, макар и те да имат affiliate програма) Успех на всички, които са се захванали с Jokeroo.com и fanbox.com :)
 

Горе