Права сайтове продавам изгодно

От: Права сайтове продавам изгодно

мани го теди оставете го намира айде да ви видия сега колко сте грамотни и платежоспособни
 
От: Права сайтове продавам изгодно

мога и аз да го направа сайта нема да мо искам много
 
От: Права сайтове продавам изгодно

мога и аз да го направа сайта нема да мо искам много
Хахахаха! и как ще го направиш? да индексира резултати от google ли ? я моля ти се... на теб първо няма да ти издържи компютъра ако пуснеш такъв сайт.. :lol:

П.С: сори за спама, не се сдържах ;d
 
От: От: Права сайтове продавам изгодно

Хахахаха! и как ще го направиш? да индексира резултати от google ли ? я моля ти се... на теб първо няма да ти издържи компютъра ако пуснеш такъв сайт.. :lol:

П.С: сори за спама, не се сдържах ;d

Какво говориш?! Обзалагам се, че тоя сульо не знае дори какво е променлива в PHP! Боже .. та той сигурно не знае въобще какво е PHP .. :lol:
 
Последно редактирано:
От: От: От: Права сайтове продавам изгодно

Какво говориш?! Обзалагам се, че тоя сульо не знае дори какво е променлива в PHP! Боже .. та той сигурно не знае въобще какво е PHP .. :lol:
Той вчера беше пуснал тема как се прави сайт.. сигурно е станал ПРО за 1 ден и вече предлага правене на сайтове .. :)
П.С момиче съм ;)
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Ами да ни покаже портфолио тогава!
 
От: Права сайтове продавам изгодно

А съаздателя на темата наскоро беше писал тема, в която питаше как се правят сайтове и как най-лесно може да си направи...сами си правете сметка какъв програмист е :D:D:D


Опа, не видях, че сте го изловили хахахах.
 
Последно редактирано:
От: Права сайтове продавам изгодно

Време е БТВ и НТВ да поканят този талантлив младеж и да го обявят за създател на българския Гугъл!
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Добре де. Какво сте седнали да оплювате човека напразно. Че пише неграмотно - ОК. Поискайте му просто портфолио и той сам ще се закопае (или ще ви докаже че може). Това последното ме съмнява, ама все пак.

Та така де...

ПОКАЖИ КАКВО СИ ПРАВИЛ! ;)
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Братле има ли смисъл да му искаме портфолио .. и двамата знаем, че няма, ако има ще е нещо, което не е правил той, ще е бъкано с правописни грешки.. и изобщо няма да става за нищо .. а и съм 100% сигорен, че няма ..
 

Горе