Правете Пари от Изоставени Блогове

coolice

Owner
По рано тази година Технорати пусна едно изследване спред което 79% от блоговете са изоставени. Може да се купуват и да се монетаризират с тла. Пича твърди че има 30-40 хиляди :) Незнам дали е вярно но идеята е добра

Всъщност не искам да я линквам тази статия няма нищо ценно в нея освен идеята не се казва как да ги копувате тези блогове (това може да го обсъдим)

Все пак ако искате линка пишете ми на лс
 
Точно заради това не искам да я линквам статията защото не дава нищо полезно освен идеята. Иначе единствения начин за които сега се сещам да се сдобиеш с много изоставени блогове накуп е да купиш някоя позападнала фри блог услуга

Някакви други предположения


п.с сещам се преди време един пич обикаляше форумите и тръсеше да купи стари сиатове като не казваше за какво са му накрая го обвиниха че му трябвали стари домеини ... Но никои не спомена нещо такова така че ако имате някои стар саит на хит.бг с ПР за които не ви пука или си намерите такива що да монетаризирате :) Идеята е добра
 
това ще е хубаво ако може от някъде да научим как става работата, но аз предполагам че юзера си продава майла в Гуугьл защото с това ацц може да се влиза в блогер специално.

Вие какво мислите по въпроса? :roll: :?:
 
Много народ имат изоставени блогове и тн... ама надали биха ги продали за ниска цена... Аз също имах един заебан блог... който преди 3-4 дни разбутах малко и днес му направих update. Кой знае... може и да почна пак да пиша от време на време. Ако на някой му е интересно блога е на http://www.lanix.org/blog/
 
nikoo11 каза:
Това е добра идея, но ...
повечето посредници за продажба на линкове искат ПР4 .

Зависи какво мислиш да правиш точно с блоговете... защото продажбата на линкове... освен всичко е и нарушение
 

Горе