Правете деца, че мамата си трака :)

От: Правете деца, че мамата си трака :)

Трета Световна Войнъ е силно належаща. Инак животът на планетата е заплашен тъй или иначе и след 50 години ше ни е се тая 500-те милиарда хуманоидни паразити джамия ли посещават или черква...

Есвествено за препоръчване е да поизмрат тия бързоразмножаващите се :)
Расизмът и религиозната нетърпимост са препоръчителни.
Просто трябва да се въведе ограничение 2 или 3 деца макс на семейство няма как иначе просто защото планетата няма как да изхранва такова население и всички знаем че Европейците и Азиатците са в пъти по-умни(изобретателни) от мюсюлманите. Всичките велики учени в Америка са Европейци/Азиатци така че...
Колко неща са измилслили арабите ми е интересно ?
Те са някакви диви племена просто..
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Доколкото разбрах смисъла на видео клипа, авторът иска да изплаши немюсюлманите, че мюсюлмани се размножават повече от тях и т.н. В контекста става въпрос за някакво противопоставяне християни - мюсюлмани и т.н.

Внушава се, че е лошо на света да живеят предимно мюсюлмани вместо предимно християни. А това наистина ли е така? С какво християните са по-добри от мюсюлманите? Може би техните кръстоносни походи да са по-хуманни от мюсюлманския джихад?

Проблемът не е в това коя религия ще доминира, а в това, че някаква религия ще доминира т.е. мнозинството от хората ще са "вярващи"! Злото не е християнството, мюсюлманството и т.н., злото е самата религия!

Единствената противоотрова срещу религията е познанието и научния метод. Обаче тенденцията е невежеството в световен мащаб да нараства.

В крайна сметка религията и национализма може би ще се окаже смъртоносна болест за човечеството. Или ако не смъртоносна, то поне тежка. Религията, национализма и всички други форми на човешка глупост ще доведат до ограничаване на човешката популация.

Попринцип не съм Фен на Исус или на Исляма но въпроса е че те са тъпи фанатици разбери го това...
Още вярват в някакви ПЪЛНИ простотии.. и убиват хора заради шибаните си ритуали и онея Шийти и Сунати ли кви бяха воюват за глупости.. И нормално ли е едно семейство да има 6-12 деца ? Като циганите се реват че нямат пари ама имат по 8-10 деца да са мислили мангасярините. Ако не се предприеме нещо след 20 години циганите ще са поне 30% от населението на България
 
От: От: Re: От: Правете деца, че мамата си трака :)

Пообразовай се малко преди да пействаш рекламни снимки. Това, че некой си е сложил кръст голям колкото варел не означава, че е христианин, включително и този дето ти е на аватара. Колкото и игри да прави, в които трепе араби. Прякорът му казва защо.

От горепейстнаите само Тупак не е мюсулмамин (макар и майка му да е приела Исляма), тъй като не е вярващ изобщо. ""I'm the religion that to me is the realist religion there is." (-Tupac Shakur).

Biggie да не би да е Muslim ?
 
От: От: Правете деца, че мамата си трака :)

Ако не се предприеме нещо след 20 години циганите ще са поне 30% от населението на България

Хехе те в момента са толкова, а за 20 години няколко пъти ще сме се изпарили от картата... :)
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Всичко си зависи от нас докато казваме че нацията ни не става... толкова по-лошо за нас, а иначе виждам, че такива теми вълнуват всички...
 
От: От: Правете деца, че мамата си трака :)

Колко неща са измилслили арабите ми е интересно ?
Те са някакви диви племена просто..

Измислили са алгебрата, да кажем. Грубо казано, без алгебра няма програмиране, без програмиране няма компютри, без компютри няма www, без www го няма този форум...

А какво си измислил ти?
 
От: От: От: Правете деца, че мамата си трака :)

[video=youtube;ZJD1V6GapSg]http://www.youtube.com/watch?v=ZJD1V6GapSg[/video]
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

http://vbox7.com/play:3f8b8ef6


работя с араби от мноооооо време
познавам доста...
90% от тях са големи боклуци :)
разбира се и най-добрия ми приятел е арабин ...
та всяко стадо си има и изключения...
но като цяло са народ който е заразен с пустата му религия
точно както ние преди няколко века !
религията ги спира за много неща...
ако ни завладеят ще спре прогреса точно заради тази религия както е спирала векове наред олигофренската църква....
нензнам как може хората да мсе такива олигофрени ... вместо да отидем да запалим църквите ние им палим свещи деба...
ако не бяха църквите сега за уикенда щяхме да си ходим по вилите в съзвездието СИриус ...
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

ако не бяха църквите сега за уикенда щяхме да си ходим по вилите в съзвездието СИриус ...

тук съм 300% съгласен с теб
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

„Времето е лош съюзник.“
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

http://vbox7.com/play:3f8b8ef6
ако ни завладеят ще спре прогреса точно заради тази религия както е спирала векове наред олигофренската църква....
нензнам как може хората да мсе такива олигофрени ... вместо да отидем да запалим църквите ние им палим свещи деба...
ако не бяха църквите сега за уикенда щяхме да си ходим по вилите в съзвездието СИриус ...
А аз си мислех, че си добър християнин. :)
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Това беше добро стихотворение. Трябваше да го копираш тук.
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

http://www.vbox7.com/play:b689aa62&start=67

не съм чувал по добро рецитиране на тва стихотворение !!!

ако бях малко по вулгарен щях да кажа че е перфектно за патриотична чикия !
Ама несъм - затва само го слушах и се наслаждавах
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Това беше добро стихотворение. Трябваше да го копираш тук.
Не е трябвало. Някой си е поиграл да го форматира перфектно все пак.
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Все ми е тая за формата.
Само си мислиш тъй и най-вече зарад въображаемия си имидж на форумен renegade.

С дефолт фонта и намъкнато в рамките на предприемачески пост никой немаше дори да си мисли да го зачете.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Няма никаква връзка, но щом ти харесва така да мислиш ... :)
Съдържанието е по-важно от формата. Винаги бих прочел текст, който смятам за интересен.
 
От: Правете деца, че мамата си трака :)

Подкрепи и мен ръката,
та кога въстане робът,
в редовете на борбата
да си найда и аз гробът !

Няма как да не настърхнеш след тези думи,но ми се струва,че малко погрешно разбирате цялото стихотворение,Целта на Ботев не е да хули Християнството,но може винаги да се поспори по това.
 

Горе