Правя сайтове по поръчка

KOMAPA

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Примери:
www.gamzabg.com
www.computerzone-bg.com
www.vnos.bg
www.vilameteriz.com
www.perfect-clima.com
www.lciltd.eu
www.fabriano.bg
www.kavenorbico.bg
www.vik-stabila.com
www.tes-a.com
www.ozi-food.com
Със собствена администрация за управление на съдържанието (CMS).
Готови оптимизирани за Google и останалите търсачки.
Избягвам и НЕ ползвам Open Source системи.
Моля само сериозни запитвания и коментари.

dreamwebpage [at] gmail [dot] com
 
От: Правя сайтове по поръчка

Дай някакви ориентировъчни цени, де. Много обичам да не се казва най-важното. И някакви срокове за изпълнение няма да е зле да поместиш.
 
От: Правя сайтове по поръчка

А само дизайн правиш ли?
Ботове за MODx?
 
От: Правя сайтове по поръчка

Дай някакви ориентировъчни цени, де. Много обичам да не се казва най-важното. И някакви срокове за изпълнение няма да е зле да поместиш.
Цени за какво, срокове за какво?
И аз най-обичам ей така някой като ми се изтърси в офиса и почне, колко струва един сайт се едно е на пазара и си купува сливи.
Ето: цена 2500, срок 3 седмици, ок ли е?
 
От: Правя сайтове по поръчка

Прав е човека. Как да даде цена за нищо, все едно да питаме колко струва една кола и кога може да се достави :)
 
От: Правя сайтове по поръчка

Прав е да .. но на 50%
Нужно беше да кажеш например - www.gamzabg.com - 687лв. без СЕО, домейн и хостинг.
Даваш пример, иначе естествено че цената варира, но когато си показал продукт му казваш цената.
 
От: Правя сайтове по поръчка

:) бях една седмица в Чепеларе и наоколо...

Дай някакви ориентировъчни цени, де. Много обичам да не се казва най-важното. И някакви срокове за изпълнение няма да е зле да поместиш.

Ами "Колко сртува един автомобил"?...

Дай ми задание и ще ти дам малко п-конкретен отговор...

А само дизайн правиш ли?

Ако имаш предвид картинка нарязана (слайсната) където и колкото трябва за дизайн - да, мога да направя. Но ми трябва задание за да знам по какви размери и какво ще има.
Работя с Adobe Fireworks - идеална за уеб дизайн, ако трябва и с Photoshop, но не го предпочитам


Прав е да .. но на 50%
Нужно беше да кажеш например - www.gamzabg.com - 687лв. без СЕО, домейн и хостинг.
Даваш пример, иначе естествено че цената варира, но когато си показал продукт му казваш цената.

Например
www.gamzabg.com около 700.00лв. без ДДС, включва СЕО, домейн и хостинг за по една година.

В момента довършвам www.perfect-clima.com и крайната цена ще е минимум 1200.00лв. без ДДС, включва СЕО, домейн и хостинг за по една година.

Пиша "без ДДС за искащите фактура"... знаете как е...
 

Горе