Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Vladislaw

Active Member
Рейтинг - 87.5%
14   2   0
Правя Facebook харесвания на евтини цени.
Харесванията са предимно от чужденци.

100 харесвания - 4$
200 харесвания - 7$
500 харесвания - 16$
1000 харесвания - 27$

Заплащането става чрез пейпал (paypal).
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Ае нещо не мога да схвана идеята на тия чуждоземските ляйкове?
Имам фен страница на един сайт, който в последно време почна да се пълни с някви индийски и подобни имена... а сайта е БГ и да речем има и чужд трафик, но от българи в чужбина.. и никакви посещения от Индия... що ми ляйкват страницата не мога да разбера.
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

@Vladislaw попринцип предлага евтини услуги, не знам сега защо предлага услуга, която струва много по-малко. Схемата е следната- регистрираш се в някой от тези http://arthackers.net/2012/01/great-list-with-google-plus-fb-likes-tweets-exchange-sites-2012/ сайтове( за предпочитане е оцветения в червено) и правиш лайкове на други страници като получаваш кредити. След това други от този сайт лайкват твоята страница с/у кредити. Подобна е услугата с посещенията. В тези сайтове има много индиици. Сигурно някой те е регистрирал там и от там идва трафика.
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

@Vladislaw попринцип предлага евтини услуги, не знам сега защо предлага услуга, която струва много по-малко. Схемата е следната- регистрираш се в някой от тези http://arthackers.net/2012/01/great-list-with-google-plus-fb-likes-tweets-exchange-sites-2012/ сайтове( за предпочитане е оцветения в червено) и правиш лайкове на други страници като получаваш кредити. След това други от този сайт лайкват твоята страница с/у кредити. Подобна е услугата с посещенията. В тези сайтове има много индиици. Сигурно някой те е регистрирал там и от там идва трафика.

това е готина схема (тъкмо е пробвах). Но тези like не са от истински профили, няма ли вариант за like от активни потребители ?
 
От: От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

това е готина схема (тъкмо е пробвах). Но тези like не са от истински профили, няма ли вариант за like от активни потребители ?

Качествено съдържание и те сами си идват... :)
 
От: От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

това е готина схема (тъкмо е пробвах). Но тези like не са от истински профили, няма ли вариант за like от активни потребители ?
fiver има предложения за 1000 лайка за 5$. Лайка е от истински потребител (за съжаление по моя статистика са 50% китайци, 20% индийци и останалите 30 са УСА/УК).
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Е тия потребители да не би да не са реални? Що говорите глупости като не знаете тия лайкове дето ви ги поръчват, всъщност идват от админите на такива сайтове, поне тези в огромните дози от по 30-40к поръчки. Нереални били.. dude....
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Е тия потребители да не би да не са реални? Що говорите глупости като не знаете тия лайкове дето ви ги поръчват, всъщност идват от админите на такива сайтове, поне тези в огромните дози от по 30-40к поръчки. Нереални били.. dude....

Според мен имаше предвид друго. Преди време и аз се регистрирах по такива сайтове за да събирам кредити да ми лайкват страниците. Познайте дали лайквах от моя профил или просто си направих друг профил с който да ги събирам кредите. Реално това не са хора (бе хора са ама едва ли някой го ползва наистина профила освен за спама).
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Че ти ако искаш хубави лайкове таргет ще платиш 10 пъти по скъпо за 10 пъти по малко лайкове. Тез лайкове за ползват за тръст на страницата предимно.
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

@Vladislaw попринцип предлага евтини услуги, не знам сега защо предлага услуга, която струва много по-малко. Схемата е следната- регистрираш се в някой от тези http://arthackers.net/2012/01/great-list-with-google-plus-fb-likes-tweets-exchange-sites-2012/ сайтове( за предпочитане е оцветения в червено) и правиш лайкове на други страници като получаваш кредити. След това други от този сайт лайкват твоята страница с/у кредити. Подобна е услугата с посещенията. В тези сайтове има много индиици. Сигурно някой те е регистрирал там и от там идва трафика.
То такива фенове не е трудно да се набавят. Ако някой иска такива ще му дам 1000 фена за 10$...
 
Последно редактирано:
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

пиши ми лично съобщение
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Цените са безбожно високи, при положение, че дори не са ти таргетирани феновете а са на случаен принцип.
 
От: Правя Facebook Likes ►ЕВТИНО◄

Ами казаха ви го, във Фивъра ги има такива лайкове 1000 за $5
 

Горе