Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

finty

New Member
Възнамерявам да прехвърля работата си по афилиейт пректи през фирма (да учредя дружество, демек) и ми е необходим счетоводител, който да има някакъв опит с подобна специфична материя.

Ще бъда благодарна ако ми пратите на лични координати на счетоводители които ползвате, за предпочитане в София.

Можем да ползваме тази тема и за събиране на друга полезна информация за професионално ориентираните блогъри.
 
От: Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

Възнамерявам да прехвърля работата си по афилиейт пректи през фирма (да учредя дружество, демек) и ми е необходим счетоводител, който да има някакъв опит с подобна специфична материя.

Ще бъда благодарна ако ми пратите на лични координати на счетоводители които ползвате, за предпочитане в София.

Можем да ползваме тази тема и за събиране на друга полезна информация за професионално ориентираните блогъри.

Нашата фирма предлага такива счетоводни услуги, но в момента нямаме представителство в София, все пак ако имаш интерес или искаш да питаш нещо свързано със счетоводството пиши ми, ще се радвам ако мога да помогна
 
От: Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

Нямам конкретен въпрос, искам да намеря счетоводител който да ми даде quote за счетоводни услуги и да мога евентуално да наема. Но искам да е в София.

Благодаря за отзивчивостта ти :)
 
От: Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

Благодаря
Аз тук не търся счетоводители, а доволни клиенти работещи на професионално ниво в афилиейт бизнеса.

Ще погледна все пак и в другите форуми.
Моля ако някой може да препоръча моля да ми пише.
 
От: Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

Ще бъда благодарна ако ми пратите на лични координати на счетоводители които ползвате, за предпочитане в София.

май помислихме че точно счетоводители търсиш ?
 
От: Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

Доколкото разбрах: търсят се счетоводители, които имат доволни клиенти :)
 
От: Практически съвети за афилиейта като сериозен бизнес

Имам познати но искам специалист защото материята е специфична. Явно обаче тук няма да получа координати.
 

Горе