Пратньорска програма.

game_pleven

New Member
Рейтинг - 40%
2   3   0
Здравейте.Аз попринцип продавам фенове за страници в facebook.Трябват ми няколко човека, който да продават пакетите.За мен няма значение къде ще ги продавате ebay или където и да е.Ще ви кажа цените за пакетите
аз взимам само тази цена от пакета, а ако го продадете за повече, си взимате парите за вас.
За големи поръчки ще има и намаления.
Но ми трябват няколко сериозни човека.
Рекламните пакети са така
1000 fans 12$
10 000 fans 80$
100 000 fans 600$
Хайде ако имаа сериозни хора могат да ми пишат на лс.:)
Поздрави и лека вечер.:)
 
От: Пратньорска програма.

Феновете аз ще си ги подсигуря.А след време може да пусна и направо готови фен страници за продажба с 100 000 фена и нагоре но това по късно.Хайде чакам хора на лс.
 
От: Пратньорска програма.

Ще се радвам ако някой си поръча първо да ми покажеш страницата преди а после след като ги подсигуриш .... :). За да повярвам и поръчам евентуално ;-)
 
От: Пратньорска програма.

Ооооо това дърво го ядох с уж 600 фена, от човек тук от форума... няма да му казвам името, не ми е за 1$ но като се обещае нещо, е хубаво да се спазва. А тука някакви 100 000 фена... е това не го вярвам докато не видя доказателство, появи ли се такова, веднага купувам пакета 10 000 fans 80$
 
От: Пратньорска програма.

Искам да си поръчам 1000 ама нямаш itread така, че ако си навит да платя след като свършиш работата ми пиши.
 
От: Пратньорска програма.

Българи ли си са феновете, които ще ни пратиш?
Това със 100 000-те хиляди ми се струва невъзможно, това е число, което събират само страници с много интересно заглавие или такива в които се наливат много пари за реклама и отнема месеци.
 
От: Пратньорска програма.

d3velop
Сега видях че и ти предлагаш сходни неща така че ти ще си в краен случай.
vandv
Знам какво е иза съм бил мамен така че знам какво е.
Maverick
Имам вече няколко пърочки от форума.
Хората си платиха и аз им пускам феновете.Има един пич на който и на мен ми хареса групата моного той плати за интернационални фенове но групата беше за бг и реших да му пусна само бг фенове на него и сега получава по 100 фена на ден.Ще запазя страници в тайна,защото потребителя не ме е опълномощил да я раздавам.Не е една страница,но предпочитам да ги оставя в тайна.А за репотацията скоро ще имам.Има няколко потребителя който са закупили и скоро ще им завърша поръчките.
dekemvr
Еми зависи за къде иска да е групата.Прав си за бг става трудно,на както по горе съм написал ако потребителя продава рекламата в чужбина какъв е проблема.
Надявам се съм отговорил на въпросите ви и дано да има още доста поръчки скоро.
 
От: Пратньорска програма.

Абе говориш глупости, ако толкова ти се работи, започни да работиш , и Maverick ще ти плати , ти си новия, ти ще се съобразяваш с него , не той с тебе. Не знам какво се опитваш да се правиш на сериозен, като всички си спомняме темите ти като:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16926
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17355
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17364

Схвана ли какво имам предвид? Ако искаш да работиш, ще ти плащат след свършена работа, а не преди това, така се действа с нови потребители, а пък ти ако си честен и правиш всичко както трябва ще се съгласиш, защото едва ли някой с +7 репутация и трейдър ще тръгне да мами нови потребители като тебе.
 
Последно редактирано:
От: Пратньорска програма.

Интересно мислене имаш... Що ли си мисля, че нито game_pleven е длъжен да се съобразява с Maverick, нито Maverick е длъжен да се съобразява с game_pleven.
Ти много шефски го раздаваш...
 
От: Пратньорска програма.

Колега не задължавам никой да се съобразява с мен, както и никой не може да ме накара и аз да се съобразявам с него.
Нямам лоши намериния.

ZzZaPyr
Изпревари ме с няколко секунди.Хах
 
От: Пратньорска програма.

...
Знам какво е иза съм бил мамен така че знам какво е.

Значи разбираш защо искам да платя след като си свършиш работата.
Ако все пак не можеш да се довериш на 19 iТrader като натрупаш 5-6 ми пи пиши. Ако все още се интересувам може да поръчам.
 
От: Пратньорска програма.

Интересно мислене имаш... Що ли си мисля, че нито game_pleven е длъжен да се съобразява с Maverick, нито Maverick е длъжен да се съобразява с game_pleven.
Ти много шефски го раздаваш...
Шефски го раздавам? Просто му давам съвет как да започне, така функциунира форума, доста измамници има тук, нормално е новите да се съобразяват и да приемат поръчки без капаро.
 
От: Пратньорска програма.

Дай един скайп на лични плс. Имам интерес да си напазарувам от тебе.
 
От: Пратньорска програма.

Едни 1000 фена тестово дали мога да заявя? Пиши ми на лични за подробности около плащането.
 

Горе