Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

http://www.predpriemach.com/member.php?u=2665mvmrik , най любезно ти обесни, че всъщност не си изпратил нищо. На снимките, които ти даде се вижда ясно, че браузъра показва (not responding). В крайна сметка поканите не са стигнали. Следователно аз платих за пръсъединяването към групата ми на 0 потребители, а ти тръгна да ми обесняваш как групата не струва и как би трябвало да преосмисля бизнеса си.
До всички, които искат да напълнят групите си :
- По-добре помолете 3-4 приятели да разпратят покани, ефекта ще е много по-добър и безплатен, отколкото да се занимавате с некомпетентни потребите, какъвто се оказа w1nner.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Сега като се загледах и на моя скрийншот браузъра е not responding.
Човека може да се окаже коректен и да върне парите, защото явно втори опит за покани не може да има. Така ще се разбере дали става въпрос за измамник или просто не е допускал, че не се разпращат поканите. Ако не върне парите, мисля че е редно да си получи перманентния бан за измама.

mvmrik , най любезно ти обесни, че всъщност не си изпратил нищо. На снимките, които ти даде се вижда ясно, че браузъра показва (not responding). В крайна сметка поканите не са стигнали. Следователно аз платих за пръсъединяването към групата ми на 0 потребители, а ти тръгна да ми обесняваш как групата не струва и как би трябвало да преосмисля бизнеса си.
До всички, които искат да напълнят групите си :
- По-добре помолете 3-4 приятели да разпратят покани, ефекта ще е много по-добър и безплатен, отколкото да се занимавате с некомпетентни потребите, какъвто се оказа w1nner.
 
Последно редактирано:
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Трябва коренно да се промени услугата, защото явно пращане на хиляди покани на куп не работи.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Аз за това почнах, както казах да пращам по 100 на части, така се получава, но е доста по-бавно и трябва да се маркират ръчно, но поне върши работа.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Парите са върнати.

Моля темата да се затвори или направо да се изтрие.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Похвално. Винаги има шанс да си оправиш репутацията :)
Чак пък винаги?
Ако е създал лошо впечатление на някой, то не винаги се оправя лесно.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Лично аз мисля, че при предлагането на тази услуга, трябва да се включи предварителен преглед на профила особенно ако е с 4000 5000 приятеля и да се добави гарантиране на някакъв процент на "лайкване". Например ако предлагате разпращане на покани на 5000 човека и гарантирате 8% да се заплаща поръчката ако в рамките на 7 или 10 дни страницата увеличи феновете си с приблизително 400 човека
 

Горе