Преведни резултати в google.bg

rado114

Member
От известно време следя поредната простотия и чакам да се оправи, но не би. Предполагам сте забелязали, че google превежда търсената ключова дума от английски на български и изкарва страници на английски в google.bg и то къде - на първа страница. Е това ако е релевантен резултат не знам...
 
От: Преведни резултати в google.bg

То на Гошо вече надали някой може да му хване спатиите. Просто са уникални. Мен все-повече ме е яд, че нямат конкуренция особено в БГ.
 
От: Преведни резултати в google.bg

То на Гошо вече надали някой може да му хване спатиите. Просто са уникални. Мен все-повече ме е яд, че нямат конкуренция особено в БГ.

Калин се опитва с Napred.BG.
Аз съм човек на навиците (вредни или не) и затова ще избягам от Google, чак като изчезнат. Но все пак доста хора ползват българската търсачка.
 
От: Преведни резултати в google.bg

само че напред.бг вече като гледам и той влезе в политиката .... агитира ме да харесам някаква нова политическа партия .... нямам думи
 
От: Преведни резултати в google.bg

Надали, някой за търсене използва тези nazad.bg само като погледнах сайта и се отказах. Извинявам се на харесващите го, но jabse е дълеч пред него въобще това не е нито търсачка нито нищо за мен.
Не знам колко процента от българите ползват единствено google, но ще трябва да се съобразяваме с прищявките му :evil:
 
От: Преведни резултати в google.bg

Не знам колко процента от българите ползват единствено google, но ще трябва да се съобразяваме с прищявките му :evil:

Напълно те подкрепям за това, че ще трябва да се съобразяваме. А относно процента българи, използващи Гошо, он е гуем. Четох някъде из форума и много се смях, как хората ползват въпросния като адрес бар, к`во да правиш, ей това е наложен бранд.
 
От: Преведни резултати в google.bg

Microsoft е на загуба с милиарди долари от Bing, продължава да налива яко пари и още е доста назад, тъй че си правете сметката какви са шансовете някой да измести Google в близките години. Дори това да се случи вероятно новият първенец ще е Bing, които неизбежно ще се възползват от господстващото си положение както правят Google, тъй че няма изгледи за някакво подобрение. Все пак положението е много по-розово от преди. Още си спомням времената на Altavista когато единственият начин да намериш нещо интересно в нета бяха директориите, а търсачките бяха като да играеш на рулетка.
 
От: Преведни резултати в google.bg

Със сигурност нещата са много по-добре, както при google, така и при другите търсачки, в сравнение с преди 6-7 години да речем. Проблемът идва когато хвърляш маса време, пари и усилия и накрая виждаш всякакви недоразумения в серпа. Аз обаче като поребител съм що годе доволен от това което ми връща google като резултати.
 
От: Преведни резултати в google.bg

Само дето ние говорим от гледната точка на уебмастъри. :) Братле какво да ти кажа, наливам яко сила в един проект и от година не е мръднал ама хич, качва се постоянно уникално съдържание, правят се постоянно линкове и то качествени, и резултата е хвърлено вртеме и труд на трима човека за тоя дето духа, май ще трябва да пусна чернилката да си свърши работата и да го зарязвам след това. Не мога да разбера, как едни вървят само с черно сео, а други ги режат както им дойде на ум.

Със сигурност нещата са много по-добре, както при google, така и при другите търсачки, в сравнение с преди 6-7 години да речем. Проблемът идва когато хвърляш маса време, пари и усилия и накрая виждаш всякакви недоразумения в серпа. Аз обаче като поребител съм що годе доволен от това което ми връща google като резултати.
 
От: Преведни резултати в google.bg

Няма кво да се чудиш - в тази коварна игра има пръст "силата" :) Който владее "силата" - той оаква нещата. Сещай се сам кой владее в бг "силата" :D

Ти си обещал някой ден да пуснеш подобаваща тема за "силата" :|
 
От: Преведни резултати в google.bg

Не обещах да разкажа истината през моите очи, въпреки че става на въпрос за съвсем друг проект, ама единият от конкуренцията е същият от порязаните.
В интерес на истината говорих с единият от хипер банана :D наш колега въпреки, че не се мотае много по форума каза: И кво и да кажем и да го докажем все едно. Ама според мен е нужно да се знае.
Няма кво да се чудиш - в тази коварна игра има пръст "силата" :) Който владее "силата" - той оаква нещата. Сещай се сам кой владее в бг "силата" :D

Ти си обещал някой ден да пуснеш подобаваща тема за "силата" :|
 
От: Преведни резултати в google.bg

Ще ме накараш, направо още днес да постна темата и да разкажа всичко. :D
 
От: Преведни резултати в google.bg

Само дето ние говорим от гледната точка на уебмастъри. :)

То е ясно, и аз съм бесен от последните ъпдейти и като цяло поведенето на тия умници от гуглето през последните месеци, но какво да се прави. Борели спама, борели некачествено съдържание и линкове - пълни глупости. Точно тия сайтове ги класира добре. В момента алгоритъма им е под всякаква критика.
 
От: Преведни резултати в google.bg

Ще ме накараш, направо още днес да постна темата и да разкажа всичко. :D

И все пак не е здравословно да се подаваш на емоции, не е сигурно дали "можеш да си го позволиш" :wink: Но определено работата смърди и ние всички (повечето) това го знаем много добре :)
 
От: Преведни резултати в google.bg

Предизвика интереса ми.. ще чакам темата :)

Темата е готова, мога да дописвам в нея и да отговарям на въпроси, не знам дали добре съм я направил просто ми е болна тема. :)
 

Горе