Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, искам да започна да работя с хората от форума. Казвам се Даниел и съм на 18 години. Начинаещ съм на пазара за този тип услуги, така че цените са по договаряне. Във форума съм работил с колегата @konars1. Мнението му, както и това на другите възложители, може да намерите отдолу. Услугите, които предлагам са:

1.Превеждам статии от английски език на български език, като съблюдавам за уникалността на съдържанието.
2.Пренаписвам статии и на български език, и на английски език.
3.Поствам и правя теми във вашия форум или във друг форум с цел поставяне линк в подписа, профила и т.н

За напред, ще разширя обхвата на услугите си. Благодаря за отделеното внимание!


Ревюта от хора, с които съм работил:
1.Пренаписване на статии от английски език на английски език
konars1 каза:
Здравейте видях темата и искам да изкажа моите благодарности към Даниел Маринов работи много коректно и е точен. Преди време му пращах статии за новинарския ми сайт за да ги преразказва. От английски на английски има богат речник препоръчвам ви го. Поздрави за темата и успех.
2.Пренаписване на статия от български език на български език
traiki каза:
Проверих ревюто - хареса ми. Имаш добър стил на писане, показваш добра грамотност и бързо работиш. Препоръчвам!
 
Последно редактирано:
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Първата безплатна услуга е предоставена на @traiki. Чакам неговото ревю. Ако някой се нуждае от пренаписване на статия на английски език, превод от английски на български език или някой друг пост във форума си нека се обърне към мен. Нуждая се от вашите отзиви.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

направи си безплатно блог в Блогър и качвай твои неща там с цел да се вижда какво предлагаш, ако не можеш ще помогнем
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Добра идея, ще се заема при първа възможност :) Благодаря за препоръката.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравейте видях темата и искам да изкажа моите благодарности към Даниел Маринов работи много коректно и е точен. Преди време му пращах статии за новинарския ми сайт за да ги преразказва. От английски на английски има богат речник препоръчвам ви го. Поздрави за темата и успех.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Проверих ревюто - хареса ми. Имаш добър стил на писане, показваш добра грамотност и бързо работиш. Препоръчвам!
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Колега ,може ли на лично цената за пренаписване на бг статия.
Или по-точно по колко ще ми вземаш за писане по 3 статии на ден
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Сега ще ти пиша на лично съобщение :)
 
От: От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Добра идея, ще се заема при първа възможност :) Благодаря за препоръката.

Ето ти един коледен подарък който ще ти свърши работа, поствай твои работи, отзиви от колеги и клиенти и го сложи като подпис както си написал, драсни едно лично ако ти допада идеята
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Отговорил съм на всички заинтересовани.
Искам да изкажа огромни благодарности на pepo_999 за коледния подарък :p
 
От: От: От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Пренаписване на статии от английски език на английски език
Ще ми пуснеш на ли ЛС статия/и, които си пренаписвал енг --> енг и цена. Също ме интересува, дали предлагаш публикуване на постове в енг форуми:wink:
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Пращам веднага ! :)
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

извинявам се, купи си скенер някак, има изгодни...
за ревеждането, може да се ползва транслатор на не-гугъл зависима институция... но не и всичко да е некачествен превод, щщото гугъл банват, ако станеш много популярен с такова съдържание
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Пич, въбоще няма да се тормозя с твоите простотии..имам си достатъчно собствени проблеми, че да мисля и теб. Ако обичаш, не пиши повече в моята тема. Айде със здраве ;p
 
Последно редактирано:
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Оферта за големи пакети пренаписани статии ENG? На ЛС ;)
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Ще ми пуснеш ли цени за превеждане на новини на теми лаптопи и смартфони. Двете теми ми трябва да се редуват през един ден. Става въпрос за ежедневна работа :)
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

@Дани, имаш доста правописни и пунктоационни грешки още в първият си пост. Коригирай ги, че така някак си не изглежда добре - предлагаш писане на статии, пък допускаш камара грешки.

П.С - не хейтвам, давам съвет! Може би са от бързане, но поне самата обява и представянето не трябва да се претупват, а да са изпипани.

Успех иначе, хубаво е като има конкуренция :)
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Ще ги оправя. Просто нямам навик да си проверявам написаното на компютър, но вече започнах да свиквам. Благодаря, че ми подсказа ^^
ПС: Дано съм ги оправил повечето, очите са ми на понички вече :D
 
Последно редактирано:
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

"пунктуационни" грешки се допускат, затова винаги е добре да се проверява със софтуер вместо да четеш по 1000 пъти една и съща статия. Успех в начинанията !
 

Горе